Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire jó a Gusto márka?

Marci1992 kérdése:

Mennyire jó a Gusto márka?

Figyelt kérdés
Liquidet akartam keverni itthon és a Gustotól rendeltem aromát meg alapot... nagyon marta a torkom a bolti ezért akartam egy füstbajnokot keverni,nagy mennyiségű vg-ből és kevés pg-ből. Megcsináltam és az a fura hogy alig van almaíze,de helyette ha erősebben szívom akkor ilyen fura mellékízt érzek(nem égettre gondolok).kevés aromát rakhattam bele és vg-nek van ilyen fura mellékíze naturban? Vagy ez a Gusto márka ez átverés?(nem vagyok ebben otthon....neten néztem magyar videósokat hogy kell csinálni,desztillált vizet pl nem raktam bele..az baj?Ha igen mennyit rakjak? 50ml-t kevertem)

2018. ápr. 22. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a keverés arányát rontottad el. Hány %-ban keverted?
2018. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nikotinos alabol 100%vg-t hasznaltam+nikotinmentes 30pg es 70vg osszetetelu elegyet ontottem hozza ugy hogy 93%as lett vg-re nezve...osszesen 50ml lett es 2.5ml aromat tettem hozza.
2018. ápr. 22. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt a baj... több aroma kell bele, mivel a vg eléggé el tudja nyomni az aroma ízét, ezért is kell többet beletölteni, mint egy sima 50-50 vagy 30-70-es alaplébe (vg-pg). Ha tettél még hozzá aromát, akkor tartsd be újra az érlelési időt!
2018. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt lehet tudni mennyit rakjak meg hozza? Vagy ez aroma markajatol fugg es ki kell tapasztalni?
2018. ápr. 23. 12:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki kell tapasztalni, minden arománál különböző, illetve a te ízlésed is sokat befolyásol.
2018. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!