Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rendeltem egy Kangertech...

Rendeltem egy Kangertech subbox mini c-t, mi kell hozzá, hogy minden meglegyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval megrendeltem a készüléket magát és ugye semmi nincs hozzá csak maga az eszköz. Láttam ,hogy kell aksi, de láttam ,hogy van valami japán vatta meg rézkanóc meg ilyenek azok mik? Illetve azok is kötelezőek? Még új vagyok ebbe az ecigi dologban ezért kérném segítségeteket mi kell ,hogy minden meglegyen. Illetve szeretném kérdezni liquideket, honnan érdemes rendelni és milyet? Válaszokat előre is köszönöm. Egyéb segítség jöhet.

#dohányzás #e-cigaretta #elektromos cigit
2018. febr. 25. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha újonnan rendelted, akkor jár hozzá egy porlasztó ha jól emlékszem meg egy rba fej. Az rba fej (rebuildable atomizer), ebbe a vatta és a huzal, mivel ezt neked kell építeni és ha leég, akkor nem kell eldobni, hanem újra vattázni/huzalozni ellenben a sima porlasztóval, amit ki kell dobni. Az rba jobban megéri, mivel sokkal olcsóbb hosszútávon, mint ha mindig porlasztót vennél. Youtube-on van videó, hogy hogyan kell vattázni az rba fejet, gyerekjáték az egész. Liquidet érdemes magadnak keverni, mert ez is sokkal olcsóbb. Én eliqua.me-ről szoktam rendelni. Kell egy alaplé meg aroma. Az alapléből többféle kiszerelés van (100ml, 250ml, 500ml) és különböző nikotintartalmú. Kiválasztod melyiket szeretnéd meg milyen aromát (elég sokféle van, így kedvedre válogathatsz). Meg van adva egy keveri arány mindegyik arománál. Vegyünk egy példát: xy aromát 8%-os arányban kell keverni. Ez azt jelenti, hogy 100ml liquidet úgy kapsz, hogy 92ml alaplébe 8ml aromát keversz. A keveréshez érdemes venni fecskendőt és tűt, ezek pár forintos tételek és kb minden gyógyszertárban elérhető. Ha megvan a bekevert liquid, akkor hagynod kell beérni azt, a gyümölcsös aromáknál 2-3 napot javasolnak, dohányos aromáknál pedig 14 napot. Érdemes naponta 2x-3x összerázni a liquidet amíg érik. Ha letelt az érési idő, akkor már töltheted is bele a tankba. Ha nem szeretnél a keveréssel bajlódni, akkor tudsz kész liquidet is venni. Ajánlom a liquidhall.com-ot, ott jó lötyiket árulnak, viszont ez jóval költségesebb, mint ha otthon kevernéd (10ml liquid olyan 1000 forintba kerül kb, viszont te otthon kb 2000 forintért 100ml-t tudsz csinálni [a 2000-ben benne van a szállítás is]). Remélem érthetően tudtam elmagyarázni, ha bármi kérdésed van írj privátot nyugodtan, megpróbálok segíteni!:D
2018. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
huuh kicsit sok elsőre :D, akkor magyarul egyenlőre nekem csak egy aksi kell meg a liquid és tudom is használni?
2018. febr. 25. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá porlasztó, akkor gyakorlatilag igen csak akku meg lötyi kell:D
2018. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És átlagban mennyi ideig bírja egy porlasztó?
2018. febr. 26. 08:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendszeres használat mellett 2-4 hét kb. Napi 2-3 alkalmas használat esetén akár 5-6 hét is lehet. De érezni fogod, ha tönkremegy, mert a liquid íze helyett szúrós égett ízt fogsz érezni.
2018. febr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még egy kérdésem lennem, hogy mi porlasztót ha rendelek milyen ohmosat érdemes vagy mi a különbség köztük? A nagyobb vagy a kisebb ohmos a jobb?
2018. febr. 26. 08:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Minél kisebb az ohm, annál nagyobb a teljesítmény, ami nagyobb gőzt és jobb ízt eredményez. Viszont annyi a hátránya, hogy jobban meríti az akkut és valamennyivel több liquidet eszik, meg persze általában kissé melegebb a gőze (ez a típusoknál eltérő lehet).
2018. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!