Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Marlboro romlás, Bond javulás?

Marlboro romlás, Bond javulás?

Figyelt kérdés

Marlboro uj csomagolásós cigije nagyon silány dohányt tartalmaz, eddig jobb volt.

Bond viszont eddig undoritó volt számomra, most meg kellemes ropi ízt érzek benne. : D

Mitől van ez?


2010. jún. 4. 19:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Rövid kékmulti is romlott..:(
2010. jún. 4. 19:33
 2/10 anonim ***** válasza:

A Marlboro tényleg romlott, de még így is a legjobb...

A Bond továbbra is szar :)

2010. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Bond mindig is jobb volt.
2010. jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tök mindegy?

Egyik sz.rabb, mint a másik.

2010. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
megosztok veletek egy titkot egy jo dohányföldön egy évbe legalább 3szor van betakarítás (tehát egy évbe háromszor mennek) és szedik le a dohánylevélt azt kell tudni róla, hogy az első betakarításnál az alső leveleket szedig ebből több van logikusan mivel nagyobb levelek mint a fenntiek ez az olcsóbb dohány mert több van belőlük és ahogy haladnak felfelé ugy drágul a dohány ára mert abból kevesebb van és azt kell tudni róla, hogy még az alsó olcsobb dohányokból több van sokkalta finomabb, lágyabb, kellemesebb, nemesebb ezeket a dohányok megtalálhatók az olcsóbb cigikbe a fenntiek meg silányabb minőségüek és sokkalta drágában vesszük meg mi dohányosok! szóval a drágább cigi sokkalta rosszabb minőségü mint az olcsó és a boltokba az sokkalta drágább :PPPPP ez VICCC amugy ezt onnan tudom, hogy dolgoztam dohány cégnél :P
2010. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Malboro...drága és sztem rossz izű...:D

Mutli...az a kedvencem:Dés a bond az egyik legjobb "olcsó" cigi:)LD sem rossz, és az a legolcsóbb szívható cigi:)

2010. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor is a Marlboro a legjobb, akárki akármit mond.

Általában az emberek bebeszélik maguknak, hogy rossz az íze, mert nem tudják megfizetni és így mondhatják, h nem az ára miatt nem veszik...

2010. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
szerintem nem rossz a marbi de nálam a kék kent a nyerő igaz csak kevés helyen lehet kapni :S
2010. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

malboro romlás, bond javulás, tüdő romlás: [link]

...

2010. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Marlbi tényleg romlott eddig rendszeresen azt szívtam. Most áttértem a sárga Szofira. A bond régen is szar volt és most is az.
2010. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!