Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigit lehet inhalátorként...

E-cigit lehet inhalátorként használni?

Figyelt kérdés
Jelenleg megvagyok fázva. Arra gondoltam, hogy tölthetnék-e hárs vagy kamilla teát az e-cigibe, hogy kb ugyan azt érjem el, mintha a lábas fölé hajolnék inhalálni. Próbált már ilyet valaki ? Nem teszi ez tönkre az e-cigit ? Keresgéltem neten, de erre vonatkozóan sajnos semmit nem találtam. Ha valaki tud linkelni a témában vagy van tapasztalata ebben, azt megköszönném, ha megosztaná.

2017. szept. 29. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A porlasztót teszi max tönkre.

Viszont nem igazán fog működni a dolog, mert a sima tea(kizárólag cukor nèlkül) túl híg, ráadásul alig lesz gőz.

Szerintem felejtős a dolog.

Egyszerűbb ha veszel menthol kristályt gyógyszertárban, ès valamelyik liquidben feloldasz egy pici darabot. Ne 20ml-be tedd, max 5ml-be, mert lehet túl tömèny lesz.

2017. szept. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem rendelj aromákat + PGt-t, VG-t és keverj valamit ki ami ilyenkor jó.

Eliqua.me -n láttam citrom + méz aromát amihez, ha löksz még egy kis mentholt.. hát el tudom képzelni, hogy király lehet belőle szippantgatni, ha meg vagy fázva.


Illetve van egy ProLung nevezetű liquid ami elvileg gyógynövényekből áll, de baromi drága (10ml 3000 Ft kb).


Szerintem, ha kamilla teát raksz bele azzal kinyírod a porlasztót, mivel úgy tudom hogy a liquidek is csak részben tartalmaznak vizet, az is desztillált. Akkor már lehet jobban jársz azzal is, ha a PG + VG keverékedbe áztatsz némi kamilla virágot, majd elszűröd és úgy töltöd az ecigibe, de most lehet nagy hülyeséget mondtam :D Bár szerintem ez kevésbé lehet káros mintha rendes teát töltenél bele, de ki tudja.

2017. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!