Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen ízű "e liquid"-et...

Milyen ízű "e liquid"-et ajánlanátok első próbára?

Figyelt kérdés
Leszokóban vagyok épp a cigiről, és ez egy jó alternatíva számomra. Most vettem az első gépet, viszont annyi íz van a boltokban, nem tudom melyiket válasszam első nekifutásra. (nikotinmenteset akarok használni)

2017. ápr. 14. 00:15
 1/3 anonim válasza:
Almás vagy epres de abból is 0 miligramos
2017. ápr. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lipton. ***** válasza:
100%

Sima dohányboltból egyiket sem válaszd, mert nem fogsz kapni normális liquidet, elfog menni az egésztől a kedved.

Ha van rá lehetőség, akkor Mystic juice, Bloss, E-liquid france, vagy hasonló jó minőségű liquidet vegyél.

Mellow dewet kerüld el, ha tudod.

2017. ápr. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előttem szólót kiegèszítenèm mèg a Witchcraft nevű liquiddel. Azokból is van jó. Èn a dohányos-èdes vonalat kedvelem.

Witchcraft - Salem - mogyorós

Mystic juice - The cure - dohány

Kókusz szerintem mindegyik jobb liquidből szívható (mellow-ból olyan mint a kókuszos víz-olyat ne vegyèl, tènyleg gagyi a legtöbb trafikos felhozatal). De mindenkinek más lesz kedvenc.


Ha dohányzol, akkor vegyèl nicotinos lötyit is, a cigihez/porlasztóhoz megfelelőt.

Ha bármilyen subtankod van, nyílván nem kell a 18mg-os. Ha szájból tüdős akkor 6-12mg. Ha hegyi levegőt azívtál, akkor 0-6mg. Egyből nem de 2-3 hónap alatt le tudsz menni 0-ásra.

2017. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!