Mit tehetnék? Most hogy ez történt el lehetne vele erről beszélgetni? Mit tanácsoltok, mit tehetnék mielőtt még nem késő?
Igen ez a dohányzás miatt van. Régen nem voltak szűrős cigik, többen el is hunytak ez miatt mint ma.
A cigitől is függ, hogy milyet szív. Ha tölti vagy tekeri, az a legrosszabb amit tehet magával.
Ha nem tudja letenni, szívhatna gyenge cigit is. Én is régen köhögtem a töltött cigi miatt, 5 évig azt szívtam, a végén már tudtam hogy ez így nem lesz jó ezért váltottam minőségire dobozos Marlboro Touch-ra. Nem tudom letenni, hisz függő vagyok, de amióta Touch-ot szívok minden tünet elmúlt. Voltam tüdőszűrőn 2 hónapja és teljesen ép a tüdőm. Amikor töltöttem akkor is voltam és akkor jól látható volt a kátrány.
44/F
Sajnos a dohányzásról nem könnyű leszokni, főleg, ha nem is akar valaki, esetleg feszült, ideges, leterhelt.
Csak akkor fog tudni leszokni, ha le akar. A módszert neki kell kiválasztani (egyre kevesebbet szív, tapasz, nikotinos rágó, rágó, gyógyszer, rosszabb ízű cigi), de te ne zsarold ezzel. Ez egy szenvedély, még ha nagyon szeret sem biztos, hogy le tudja tenni érted. Legfeljebb azt hazudja, hogy letette.. az pedig nem jó.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!