Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigi 5000alatt Budapesten?

E-cigi 5000alatt Budapesten?

Figyelt kérdés
2016. aug. 8. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos van, de az olyan is. Egy normálisabb e cigi 10.000 felett kezdődik és az még mindig egy alsóbb kategória.
2016. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ebay-ről rendeltem 1200ft ért ingyenes szállítással Kínából. Tökéletesen működik, de nem tudtam átszokni rá még 18-as folyadékkal sem. Ha leszokás miatt veszed mindenképpen valami nagyteljesítményűt vegyél állítólag az segít de nem olcsó, min. 15000ft. Ha csak buliból veszed néha füstölögni akkor bőven jó az 1200ft os kínai is. Keress rá ebayen: Evod e-cigarette.
2016. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha átszokás a cél, akkor ne vedd meg! Egy normális e-cigit 9-10.000Ft körül be lehet szerezni amivel elvan az ember és sikerül is az átszokás. De miért képesek az emberek csak az ár miatt megvenni a legótvarabb és a legszemetebb kategóriájú terméket akárhonnan...?


Nem ajánlott megvenni ilyen gyanúsan olcsó e-cigiket.

Hogy miért?

A töltő átlagosan egy darab sz*r, bármikor felgyulladhat ha felrakod töltőre, innen hallani a sok hírt hogy "jaj jaj tűz ütött ki egy házban a veszélyes e-cigi miatt jaj".


Az akkumulátor átlagosan egy kamu, ha 1200mAh-t írnak rá, akkor az csak jó esetben is 600mAh, a többi minőségi levegő és szivacs.


A patron semmit nem ér, a kazánnal együtt szinte mehetnének az olvasztóba, nem képesek normális gőzt előállítani, rossz minőségűek, legtöbbször káros/mérgező anyagok keletkeznek emiatt.


A liquideket sem kímélik kedves ázsiai puszi pajtásaink.

Sokszor hallani híreket hogy újabb mérgező anyagokat fedeztek fel és akkor egészségtelenebb is lehet az analógnál jaj.


Jah. Mert a nagyon okos intelligens kutatóink felcímkézetlen, névtelen, f*aszomtudja honnan jött e-liquideket vizsgálgattak, és ezeknek a hírét bele is k*rták a médiába, a többi nagyon okos meg bekajálja mintha parancsba adták volna.


Minek is magyarázom, mindig lesznek olyan emberek akiket meglehet vezetni egy darab nyalókával is.

2016. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
El se olvastad a válaszomat? Írtam, hogy átszokáshoz vegyen nagyteljesítményűt, nem kell regény formájában kifejteni amit el sem olvasol.
2016. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és amit én vettem teljesen jól működik, megbízhato, beszéltem egy gyerekkel aki ugyan ilyet vett 6000- ért magyar oldalról. Ugyanezeket árulják ott is csak szépen rátesznek még ezreket. Átszokásra az alacsony teljesítménye miatt nem alkalmas.
2016. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!