Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Első vizipipám?

Első vizipipám?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy vizipipát, és van néhány kérdésem.


-Milyet érdemes vennem? Egyedül szívnám, vagy max 2-3 fő. Itt pl a méretére gondoltam, utánanéztem és vannak "minik", 22 cm, amit eldorádóban lehet kapni kerámiával 25 cm magas.... És minél olcsóbban szeretném megvenni.


-Jobb, ha személyesen veszem meg (a közelben van Eldorádó, úgy tudom ott van), vagy valamelyik netes oldalról rendeljek? Ha rendeljek, melyik oldal megbízható?


Köszönöm a válaszokat :)



2016. ápr. 28. 18:17
 1/1 anonim válasza:

Én interneten rendeltem mindkét pipám: [link]

Szerintem megbízható oldal, én elégedett vagyok velük.

Szerintem az aladin pipa a legjobb minősegű, elsőre is tökéletes, a méret nyilván attól függ neked melyik a legkényelmesebb.

Viszont érdemes lenne hozzá beujítani egy mosható csővel valamint egy vortex kerámiával. A cső amit eredetileg hozzá adnak pár hónapon belül (rendes használat után) berozsdál, amit majd akkor éreznél meg mikor szívod és szedegetheted a darabokat ki a szádból. A kerámia meg egy alap felszereltség ha már veszel, mert amit hozzá adnak eredetileg általában nagyon kicsi a mélysége, máshogy vannak a lyukak benne. Van amelyik nem olyan rossz de vortexel még jobb lenne.

2016. ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!