Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigaretta?

Elektromos cigaretta?

Figyelt kérdés

nem lehet a Joyetech cubis fejet rátekerni vapros ibox modra,mert a mod nap nagy a "lyuka"

Ha vennék egy ego 510 adaptert azzal találna?

Másképpen meglehetne oldani?



#elektromos cigaretta #mod #ibox mod #g szivar
2016. ápr. 21. 19:08
 1/10 -H.- ***** válasza:

Még nem fogtam a kezemben iBoxot, sem Cubist, de ahogy nézem, mindkettő szimpla 510-es menettel rendelkezik, így elméletileg rá kell, hogy menjen a fej a modra.

Vapros iBox modról beszélünk, igaz?

2016. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen arról. Én is úgytudtam hogy találnak dehát valami mégsem passzol. Várom a rendelést hátha sikerül azzal majd
2016. ápr. 23. 23:35
 3/10 -H.- ***** válasza:

Az 510-es menet a belső, kicsi menet, az Ego pedig a külső, nagyobb menet ( [link] A modokon, mint amilyen neked van, csak 510-es menet van, az Egokon viszont belül egy 510-es, kívül egy Ego menet van. Tehát minden 510-es patron elméletileg rámegy az Egora, az Egohoz tervezett patronok (ego-510 adapter nélkül) viszont nem mennek rá a modokra.

A Cubisnak ( [link] sima 510-es menete van, a régi iBoxnak ( [link] és az iBox Mininek ( [link] pedig sima 510-es csatlakozója. Tehát, ezeknek 100%-ban kompatibilisnek kell lenniük egymással, azaz a patronodnak simán rá kellene menni a modra.

Ha nem megy rá, azon nem fog segíteni egy ego-510 adapter sem, ott valószínűleg valami gyártási hiba van (túl nagyra csinálták a mod menetét).

Szerintem küldd vissza a modot oda, ahonnan rendelted, kérd vissza a pénzed, és vegyél helyette egy használható cuccot.

2016. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 -H.- ***** válasza:
Az első link nem működik, ez lett volna: [link]
2016. ápr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 -H.- ***** válasza:
Egy képet dobhatnál fel a modról, amin jól látszik a menet. Kíváncsi lennék rá, hogy néz ki.
2016. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 25. 10:49
 7/10 A kérdező kommentje:
Ugyan az a menet ami a képen van.
2016. ápr. 29. 19:13
 8/10 -H.- ***** válasza:
Sikerült megoldani a problémát?
2016. máj. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem talált az adapterrel sem. vettem egyásik modot és az Ibox eladtam
2016. jún. 3. 21:51
 10/10 -H.- ***** válasza:
Alighanem ott valami gyártási mizéria volt, szóval selejtet kaptál.
2016. jún. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!