Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigaretta gátolja a nővekedést?

A cigaretta gátolja a nővekedést?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 20:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
S.O.S Kérlek írjatok hamar.Sűrgős !
2010. ápr. 1. 20:39
 2/11 anonim válasza:
jah, meg tüdőrákod lesz tőle
2010. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem , de az büdös cigi nem jó semmire.
2010. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Felborítja a hormonháztartást.
2010. ápr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én úgy tudom h igen!
2010. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A válasz nem! Én is azt hittem, hogy gátolja a növekedést régebben, és ezért sajnos (13 éves koromban) el is kezdtem dohányozni, mivel én elég magas lány vagyok, naivan azt gondoltam, hogy majd ettől nem növök tovább. Ez nem igaz, a kémia tanárom volt aki "kioktatott" ezzel kapcsolatban. Annyi, hogy nagyon büdös lesz tőle a kezed, a szád, a ruhád, a hajad és rászoksz. És baromi nehéz leszokni róla. Hidd el nekem! Ha visszapörgethetném az időt, akkor biztos, hogy nem kezdeném el ezt! Na de nem okoskodik, mivel rám sem hatottak ezek a "papolások". Saját kárán tanul az ember! Üdv: 16/L
2010. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Ezek a nagy élettapasztalatok mindig megmosolyogtatnak :) Bocsánat előző, de ezt le kellett írjam :)
2010. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy megmosolyogtattalak, nem keltem fel hiába. :) Egyébként, tudom, hogy fiatal vagyok nagyon is, de te nem ismered az életemet, elég sok tapasztalatot kaptam az élettől. Akár hiszed akár nem. Üdv
2010. ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát az én apám kb 12 éves kora óta dohányzik de 2 méteresre nőtt, úgyhogy nemhinném h gátolná
2010. ápr. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
8 éves korom óta tartom fontosnak a cigit *o* ( most már 14 vagyok) azt hiszem semmi bajod nem lesz tőle... S különben is, ha leszoksz a cigiről kell majd valami más ami kárpótolja. Ezek lehetnek a drogok és/vagy valamely befordulás (lelkileg). Szerintem inkább cigizz, mint, hogy vagdosd magad. Nem de? :D
2010. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!