Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol árulnak öngyújtót?

Hol árulnak öngyújtót?

Figyelt kérdés

Múltkor 45 percet szenvedtem a varázslatos Tescoban, de csak gyufát találtam (30 perc keresés után).


CBA-ban terveztem, de haverom mesélte, hogy ő gyufát akart venni, és nem adták ki neki, mert nem múlt el 18. Ez hogy lehetséges?


Egyszerűen sehol nem találok gyújtót..

Dohánybolton kívül tényleg nem lehet máshol kapni?

18 alatti vagyok, ezért olyan nagy probléma..


2016. febr. 22. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik boltban kapsz öngyújtót és gyufát is.
2016. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem bárhol lehet kapni, eladót nem kérdeztél? Lehet, hogy csak te nem találtál.

Ez, hogy nem adtak ki neki gyufát 18 év alatt... hát érdekes (sosem volt velem hasonló). Egy próbát megér!

2016. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én meg már számtalanszor vettem öngyújtót dohányboltban, meg bevásárlóközpontban is. 16 vagyok.
2016. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 éve zippót használok, de nyáron nekem is kellett volna tűz mert épp nem volt nálam. Egyáltalán nem volt egy tök átlag boltban. Megkérdem az eladót, hogy öngyújtó vagy gyufa esetleg van-e, erre egyből a trafikhoz küld, hogy ott van. Ott viszont van 20 féle ugyanolyan típusból persze...
2016. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok helyen lehet kapni.
2016. febr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tescoban nálunk sincs (ott dolgozok) spárban van a kasszaknal coopban is szokott lenni. :)
2016. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!