Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kangertech Subbox ecigarettaro...

Kangertech Subbox ecigarettarol vélemény? Lehet fele "felhőt eregetni"?

Figyelt kérdés
Inkabb a gyári RBA kazánja érdekel, milyen? Könnyen felujithato? Mennyi ohm-os? Milyen magában a kis szett?
2016. jan. 24. 11:59
 1/5 A kérdező kommentje:
+az érdekel még, van aki sima VG-vel használja? Azzal milyen?
2016. jan. 24. 21:06
 2/5 -H.- ***** válasza:

Nézd, ha ilyet kérdezel, hogy az RBA fej hány ohm-os, akkor inkább használd csak a gyári porlasztókkal.

De vedd már meg végre azt a Suboxot... lehet, hogy neked sz*r lesz, mert rájössz, hogy szűkítve jobb az, vagy eladod a facebook-on, mert nem jön be, vagy nem bírod anyagilag a havi 500 ml nyolcezer watton elgőzölt VG-t :D

Alapvetően az összes ilyen subohm tank jó felhőeregetésre. TFv4, Uwell Crown, Subtank, ..... az egyik kicsit más ebben, a másik kicsit más abban, más a levegőzés, más az űrtartalom, más az akármi. Ha bejön neked a dolog, úgyis váltasz valami jobb cuccra, ha nem, akkor elpasszolod pár forintért fb-n, vagy odaadod havernak. Tökmindegy.

2016. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 -H.- ***** válasza:
De hogy konkrétabbat is írjak, szerintem egy eVic VTC mini + TFv4 jobb választás lenne, ugyanakkor drágább is.
2016. jan. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, gyárilag hany Ohm.
2016. jan. 25. 07:03
 5/5 -H.- ***** válasza:

Az RBA fej?

Általában nincs megtekerve, hanem adnak mellé 1-2 tekerést, amit neked kell beszerelni. Hogy ez hány ohm-os, szerintem tök mindegy, az első dolga az embernek úgyis az, hogy fogja a kedvenc huzalát, és teker bele olyat, amilyet szeret.

2016. jan. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!