Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan keverjem a sodort...

Hogyan keverjem a sodort dohányt, hogy az alábbi preferenciáimnak megfeleljen? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tehát szeretnék átállni a sodortra, valahogy az íze is jobb meg ugye olcsóbban jön ki. Olvasgattam neten milyen dohányok vannak és találtam ezt a vaníliás Domingot, amit gondoltam keverhetnék valamivel ami gyengébb. Ebben kéne valami ajánlat, így az ízesített is tovább tartana meg minden.

Másik kérdés, hogy milyen szűrővel toljam? Legtöbb ismerősnél ezt a Mascotte-ot látom, de szerintem marhára kicsi az a szűrő, a cigi vége felé már alig tudom fogni. Láttam van ebből valamilyen szénszűrős esetleg az hosszabb/vastagabb/nagyobb, mint az a pici zacskós? Vagy ugyanaz a kettő? :D

Összességében az a cél, hogy átálljak a sodortra, finom legyen és ne túl erős (mióta kipróbáltam a házit, a dobozosok olyan műnek tűnnek így ízre, de az a baj, hogy az előbbiek bár "zamatosabbak", erősebbnek is érzem).


2015. szept. 11. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Én zöld domingót szívok és nekem nagyon bejön.. én is mascotte dolgokkal tekerek, de a másik még ami bejön az az energy.. igazából vannak nagyobb szűrök de azokkal kakibb tekerni.. (gondolom te is kézzel szeretnéd.)

A camelt szeretik még sokan és azis 1000-1100ft körül van.. vehetsz olcsóbatt is de azok nem is olyan finomak.. ha nagyon olcsóságért akarod higítani akkor még esetleg a kék multi, de a domingót nem olyan jó ám elrontani. ;)

és ha nem cigizel sokat sokáig bírja.. én napi 10szálat szivok kb vékonyakat tekerek és 1,5hétig kibírja.:)

2015. szept. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vaníliás domi szerintem elég gyenge ne keverd be :)
2015. szept. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
golden virginia
2015. szept. 12. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, végül vaníliás domit vettem, valóban kár lenne bekeverni, jó ez így :D Csak azért féltem, mert régen szívtam a vaníliás Sundays Fantasy-t, amit sokáig tartott elszívni és kicsit be is szédültem tőle. De tökéletes ez így, majd lehet más ízeket is kipróbálok :) Tekerésben még amatőr vagyok, de tűrhető, majd asszem veszek egy sodrót.

Ment a zöld :)

2015. szept. 12. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!