Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 18 alattiak, ti hogyan vesztek...

18 alattiak, ti hogyan vesztek cigit?

Figyelt kérdés

Én meg akartam próbálni azt, hogy Megkérek valakit, de mindig félek hogy máshogy fog reagálni, vagy hívja a rendőröket stb.

Valami mas módszer, vagy segítség a "Megkérek vkit dologgal kapcsolatban"?

Köszi előre!

Antidohanyosok kerlek ne valaszoljanak.


2015. jún. 16. 18:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"Jó napot kívánok, egy 18 alatti cigit akart vetetni velem."


????


Van nekik és a rendőröknek jobb dolguk is.


Vagy megkérsz valakit, vagy veszed a bátorságot, bemész: Csókolom egy piros Luckyt kérekszépen. Személyit kérhetek? ájjjjjj otthon maradt, majd akkor köszönöm ennyi volt. Egyikbe talán kiadják.

2015. jún. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Ha bemesz a boltba nehogy csokolommal koszonj!!!! Egybol kijuldenek. Hatarozottan: Jo napot! Xy cigit szeretnek. Ha elkerik a szemelyidet, akor otthon marad.. de inkabb vetess, visszajaro par szaz ftot meg megkapja az illeto...
2015. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem fognak rendőrt hívni ez szinte 100%. Feleségem középiskolában dolgozik és mikor megy melózni 8-10 kölyök várja, hogy vegyen nekik cigit. Vesz nekik minden nap. Nagyobb tiszteletnek örvend a tanulók körében, mint az igazgató, jobban hallgatnak a szavára, mint bárkiére a suliban.
2015. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrt nem hívnak. De ha mégis, 1. nem várod meg, 2. megvárod, és semmi nem fog történni akkor sem. Kérni szabad, csak kiszolgálni nem :)


Megkérsz egy arra kószáló hajléktalant, egy kis borravalóért biztos vezs neked.

2015. jún. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
#3? nagyon szép, csak nehogy lebukjon a neked, mert még akár ki is rúghatják.
2015. jún. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Rendőrséget xDDD "Jó napot, egy fiatal ember dohányárut akar vetetni velem, sürgősen jöjjenek! feljelentést szeretnék tenni! Valószínűleg a szülei sem tudják, hogy dohányzik!"

A rendőröket ez nem érdekli. Te egészséged, úgy rombolod ahogyan akarod. Bemész "Jó napot! Xy cigi lesz!" Megköszönöd, fizetsz és távozol. Semmiképpen ne kérdezz semmit, ne nézz szét, céltudatosan menj be és ki. Ha más nincs akkor este felé zárás előtt 10 perccel toppanj be, akkor már fáradt a boltos és lehet nem fog annyira figyelni. Vagy nézd meg mikor van kasszaátadás menj akkor, nem fognak úgysem ott leállni veled tökölni nekik 100-szor fontosabb dolguk van kassza átadáskor mint, hogy leálljanak egy 18 év alattival cirkuszolni. Nincs egy 18 év feletti ismerősöd sem? Vetesd meg azzal. Vagy nyúld le a rokonaidat. Kérd meg egy engedékenyebb rokonodat, hogy vegye meg. Sok ismerősöm van 12-15 évesek napi 2 doboz cigit elszívnak, és maguknak veszik. Ismerősöm kijelentette, hogy ha nem ő veszi a cigit ő nem szívja el, ő megy be a Tabakba és ő veszi meg, kiszolgálják és 14 éves. A bevétel, bevétel. Nekik mindegy, hogy egy 20 évesnek vagy egy 10 évesnek adja el a cigit, a pénz nekik pénz.

2015. jún. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

# 4


Hogy bukna le? Nem az iskolában adja oda nekik, nem a suli mellett veszi. Elémennek a városba. ...és nem ítélem el, mert én is cigarettáztam tizenéves koromban csak akkor még bementem a boltba 13 évesen és vettem cigit. Akkor kezdtem cigizni amikor a puhadobozos szofi 18 ft volt.

2015. jún. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat! :D

Ma megpróbálok bemenni zárás előtt, lesz ami lesz.

Csak nehogy ott legyen valami biztonsági őr, vagy akkor se lesz semmi max kiküldenek?

Várok még válaszokat, az eddigieket felpontoztam!

2015. jún. 17. 19:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi akkor sem ha egy biztonságiő r ott van, akkor lenne valami ha őrjöngve mennél be, akkor lehet kézbe venné a dolgokat.
2015. jún. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Pont most voltam bent.

- Jo estét, 1 piros marbit szeretnék

- Személyit tudsz adni... Nincs egyébként piros marbi,

- Személyim nincs

- Akkor minek vagy itt?



Tehát nem jött össze :'D

Pedig zárás előtt menten, minden úgy volt.

Na majd máshol talán

2015. jún. 17. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!