Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi idő után lehetnek...

Mennyi idő után lehetnek bajok a cigaretta miatt?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Kb. fél éve dohányzok rendszeresen. (Előtte csak alkalmakkor) szóval fél éve rászoktam, stressz miatt, meg depressziós is vagyok, amikor szomorú vagy ideges vagyok nagyon jó. Nem szívok sokat, napi 4-5 szál, de vannak napok amikor egyáltalán nem. Kb 2 naponta. Tudom hogy káros, de egyszerüen úgy érzem szügségem van rá. Mivel apukám 15 éves kora óta dohányzik, és most (50évesen) nincs semmi baja, teljesen egészséges, ezért még csak nem is félek. Meg kicsit jogosnak érzem tönkretenni magam (önértékelési gondok..) Egyszer majd talán leszokok, ha jó lesz az életem, és teljesen boldog leszek. De adddig kell. Mennyi idő után lehet tőle valami bajom?
2015. jún. 14. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Akár pár hónap után is okozhat problémát.
2015. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Genetikátol is függ. Vitaminhianytol immunrendszertol is.
2015. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!