Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Műtét után három napos kötelez...

Műtét után három napos kötelező benntartás a kórházban. Mik a lehetőségek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, a dohányzás káros, stb.

Műtétem lesz, három napig tartanak bent utána. Valószínű, hogy egyedül nem igazán tudok majd mozogni akkor.

Aki dohányzik, hogy oldja meg ilyen esetben? Igyekszem csökkenteni, de tudom, hogy teljesen nem fogom tudni letenni és megőrülök, ha három napig teljes megvonás van.

Vagy maximum hozzátartozó kikísér odáig, ahol lehet?


2015. jún. 6. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
itt az alkalom leszokni...amúgy meg, ha nagyon nem bírod, megbeszéled a dokival és felragasztasz egy nikotintapaszt
2015. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg egy nikotinos e-cigi? Nikotin tapasz? Vagy bagózz(rágjál dohányt, így a szádban szabadul fel nikotin, és csillapodik a vágy. Tubák esetleg? Vagy Nikotin spray, tapasz, lapka. De ezek semmit nem érnek. Vagy le kell szokni.
2015. jún. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Félsz a műtéttől, és az idegesség miatt akarsz cigizni? Ne ezen rágódj! :) Inkább gondolj a műtétedre úgy, hogy az teljesen sikeres lesz, és minden nagyszerűen fog menni!
2015. jún. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!