Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szombathelyen melyik trafikban...

Szombathelyen melyik trafikban adják ki a cigit 18 alatt?

Figyelt kérdés
Kérnek személyit?

2015. jún. 5. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
18 év alatt nem hogy cigit nem adnak ki, de be se teheted a lábadat. Ha pedig ide írnak egy helyet, ahol kiadják, megfelelő bizonyíték ellenében garantáltan feljelentem.
2015. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semelyikben nem adják ki 18 alatt.

Menj be beöltözve kabát,napszemüveg, baseball sapka és ha kérnek személyit nincs nálad, mész a következőbe. Rokonaidat nyúld le cigivel. Kérj meg egy 18-as havert aki megveszi, vetesd meg a szüleiddel. Ha már cigizni akarsz akkor találd fel magad.

2015. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Menj be beöltözve kabát,napszemüveg, baseball sapka és ha kérnek személyit nincs nálad, mész a következőbe."


Nyáron biztos nem lesz feltűnő...mellesleg ha ezzel az öltözködéssel beijeszti az eladót, még a rendőrséget is ki fogja hívni.

2015. jún. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2015. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Harmadik: Haverom nyáron is megcsinálta, és nem volt belőle semmi, kiadták neki.

2015. jún. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
17 vagyok.de már múltkor sikerült.el se kérték a személyim :)
2015. jún. 7. 07:40
 7/7 anonim ***** válasza:
nem mindig kérik el, ha meg elkérik, akkor meg kimész, ennyi
2015. jún. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!