Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan rakjam le a cigit, és...

Hogyan rakjam le a cigit, és ha sikerült leraknom továbbra is lesz sóvárgásom?

Figyelt kérdés

16éves fiú vagyok,1éve dohányzok.Az első szálakat unalmamban kezdtem szívni,utána hetente nőt a cigik száma.Mára már napi 4-5szál(tudom hogy nem sok) is elmegy,de engem zavar hogy dohányzok.Leszeretném rakni már egy ideje,több próbálkozásom is volt már (pl:csökkenteni a napi adagok számát) de nem sikerült.Az utóbbi időben rászoktam a tekert cigikre (max 2x),de így már csak 1x gyujtok rá normális cigire.


Szeretném kérni segítségetek,hogyan rakjam le.Tulajdon képpen semmi indoka nincs hogy dohányzom,nem vagyok ingerült vagy bármi ilyesmi,szerintem unalmamban szívom(sajnos eléggé unom magam mostanság,elköltöztem és nincsenek ismerősök a közelbe).A kérdés adott,előre is köszi :)


2015. jún. 3. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem fogsz szeretni, de el kell távolítani mindenféle dohányterméket a lakásból. Ha vágyat érzel, hogy elszívj egyet, gyorsan foglald le magad valamivel, ami eltereli a cigi iránti figyelmed! Jó erősen rá kell állítani az agyad, hogy a cigi káros, sárgítja a fogat, büdös leszel tőle, és a tüdődet mocskosul betegíti! Ha ez bevésődött, talán könnyebb lesz! Amúgy egyszer úgy szoktam le (csak sajna akkor visszaálltam), hogy elhatározásom után elszívtam egymás után 4 cigit, elég rosszul lettem tőle, és ezt a rosszullétet szimuláltam mindig, mikor megkívántam a cigit. Egy idő után ha eszembe jutott, vagy megéreztem hogy más cigizik, rohadt hányingerem lett.
2015. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ilyet már csináltam én is hogy az egész napi adagomat 1más után rögtön elszívtam,ilyenkor jött rám egy olyan érzés "hogy én soha többet...".Ekkor sikerült 2-3 napra lerakni,de utána meg kiváncsi voltam milyen a cigi,és legtöbbször itt bukok el :\
2015. jún. 3. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Látod milyen dili vagy? Nemhogy örülnél annak a 2-3 napnak. Általában 2 hét a kívánós idő, utána már megszokod, hogy nincs. Szóval akkor szívj el több tekert cigit (az szarabb), várd meg a rosszullétet, és hajrá! De ne gyengülj el 3 nap után :)
2015. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ezzel az a baj,hogy fizikailag jól esik de mentálisan nem
2015. jún. 3. 22:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne gyújts rá és tereld el a gondolataidat, találj más pótcselekvést.
2015. jún. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szívd el az utolsót is, aztán tüntess el mindent ami rá emlékeztet, ha eszedbe jut tereld el a figyelmedet.

Gyengét szívsz? Vegyél Piros Prilukit abból egymás után 4-5 szál olyan rosszul leszel tőle, hogy nem fogod kívánni pár napig, ha megkívánod akkor tereld el a figyelmedet!

Sok sikert!

2015. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!