Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vízipipa dohány, vagy kő?

Vízipipa dohány, vagy kő?

Figyelt kérdés

Néhány haverom azt mondta a kő jobb, mint a dohány.

Szerintetek melyik a jobb, és miért?



2015. jún. 3. 19:21
 1/5 anonim válasza:
Szerintem a dohány sokkal jobb mert tovább tart az izé és intenzívebb is,bár e-mellet sokkal drágább mint a kő.Kő hamar elpárolog(az a cucc róla,vagy mitcsinál)és pótolni kell rajta az aromát.Ez csak az én véleményem
2015. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 savanyújóska ***** válasza:
Én dohányos vagyok, de embere válogatja. Hosszú távon a kő mindenképpen olcsóbb, és lehet vele elég jókat tömni. Ami miatt a dohányt erőltetjük, az az, hogy sokkal tömörebb erősebb füstje van. Ugyanakkor ha jól csinálod, kővel is majdnem ilyen jó füstöt lehet elérni, és ha amúgy is gyengén szoktad szívni, akkor a kő jobb lehet, hiszen egy csomag kő 2000, de egyszer kell megvenni, aztán már csak illóolaj kell, ami olcsóbb, mint a dohány, és tovább is tart. (Mondjuk 6-8 tömés, míg egy doboz dohány maximum 5.)
2015. jún. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kő olyan, mint az alkoholmentes sör, meg a guminő. Létezik, használhatod, de minek, ha van igazi?
2015. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kő, nagyobb a füstje, lehet vele trükközni, nincs benne nikotin, nem káros.
2015. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát már mindegy sajna megrendeltem.
2015. jún. 5. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!