Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kanócos (kerámiás) porlasztókn...

Kanócos (kerámiás) porlasztóknál/kazánoknál oldalra fordítva kifolyhat a liquid?

Figyelt kérdés
2015. máj. 6. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha Helix/CE2/CE3/CE4/... típusra gondolsz akkor épp előfordulhat, de nem kellene neki.


Bár egyáltalán nem javasolt, csak saját felelősségre, de én az ecigijeimet egy nagyobb átmérőjű hamusban tartom rendesen cigiszerűen lerakva, összeszerelt állapotban, és még nem jártam így, se alsó kazánosnál, se felsőnél.


Ha folyik akkor (már?) struktúrális hiba van. Ilyen lehet a repedt kerámia, elérett tömítőgyűrű(sztem jópár év kell neki, ha nem te magad darálod el) decentralizálódott szilikonsapka (a rátekert szipkába ha belenézel az egyik felén süt a nap:)) ilyesmik.


De persze akinek van $ az vegye meg hozzá a rendes körtartót a bemarással az akksiknak, meg a halmizereknek, nem véletlen, az a profi. Bár árukat tekintve ha van asztalos ismerős akkor csináltass vele inkább egy szép fakorongot a megfelelő méretű furatokkal. lehet 500-ból kijön.

2015. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!