Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy szereztek cigit 18 év alatt?

Hogy szereztek cigit 18 év alatt?

Figyelt kérdés

Ne írjátok kérlek, hogy káros, mert tudom.

Csak érdekel, kinek milyen módszerei vannak. :D



2015. máj. 5. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Megállsz a trafik előtt, vársz még megy valaki a trafikba és megkérded, hogy vegye meg.

Keresel egy hajléktalant és szintén megkéred, hogy vegye meg + felajánlod, hogy a visszajárót megtarthatja.

Nekem könnyű mert van a baráti körben aki elmúlt már 18, bár augusztusba már én is annyi leszek :D

2015. máj. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
14 éves haveromnak gond nélkül kiadták szilveszterkor.
2015. máj. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bemész, megveszed. Megveteted mással. Kérsz valakitől. Lenyúlod egy családtagodét. Ha szívni akarsz, legalább annyi eszed legyen, hogy meg tudd szerezni.
2015. máj. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ukrán határon csempészel.
2015. máj. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Éjszaka Menj be, takard el a személyazonosságod. Ha jobban kinézel 18-nak akkor könnyebb dolgod van. Bár én 15 vagyok és kicsit sem nézek ki 18-nak. :D

Mikor bemész táskát ne vigyél, csak pénzt, és ne nézelődj vagy kérdezgess, ilyenek, mondd hogy mi kell fizesd ki és Menj. Ha nem sikerul akkor kikuldenek, Ennyi. Nekem párszor bevallt:D Sok sikert!

2015. máj. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!