Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire bukhatok le könnyen...

Mennyire bukhatok le könnyen ha otthon próbálom ki először a füvet?

Figyelt kérdés
1 haverommal próbálnám ki esetleg egyedüld otthon de úgy hogy otthon lesznek a szüleim is.Kint szívnánk el és mondjuk ha max 1-2x benyit mert sosem bírnak magukkal akkor mennyi az esélye hogy kiszúrják hogy szívtunk?:DDD

2015. máj. 3. 13:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
elég sok. én akkor is kiszagoltam, mikor haveromék este szívtak el egyet, és másnap mentem hozzá. elég jellegzetes a szaga.
2015. máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
A harmadik szomszédban is érződik a bűze.
2015. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.1 füves ciginek is ilyen erős szaga van?: o
2015. máj. 3. 13:38
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én tényleg éreztem a lakásban azt is, ha a harmadik szomszédban szívták el az erkélyen.
2015. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hát igazából mi kertes házban lakunk...mondjuk ha a telek végében szívjuk el akkor hátha nem lesz olyan erős szaga..utána egy kis spray;) Én inkább a kinézetünkre gondoltam meg a viselkedésünkre hogy mennyire lehet ilyenkor kontrolálni magunkat.Szemcsepp az van itthon.Bocsi az értetlenségemért de még nem próbáltam:D
2015. máj. 3. 13:46
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon büdös. Ráadásul sokan észreveszik már maga azt, hogy a fia/lánya valami rosszban sántikál és elég a legkisebb gyanú, ha csak (direkt vagy véletlenül) kilép a lakásból azonnal észreveszi a fű bűzét. Még utána is érezhető kinti levegőn is. Igen, egyetlen cigi is.
2015. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja ráadásul ha jó fajta a fű még rajtatok is látszani fog.
2015. máj. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Én volt már, hogy betépve állítottam haza, és nem esett le anyunak, de az már kb. 2-3 órával később volt, minthogy elszívtuk.

Amúgy meg simán észre lehet venni.

2015. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Hát azt hogy rosszban sántikálok tuti nem fogják észre venni mert nem figyelnek egyáltalán:D Hát megpróbálok valamit kitalálni köszönöm a gyors és hasznos válaszokat ment a "zöld" :DDDD
2015. máj. 3. 13:53
 10/25 anonim ***** válasza:
67%
Cimbora: nagy barom vagy ha elkezded.
2015. máj. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!