Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen dohányt ajánlotok? Ti...

Milyen dohányt ajánlotok? Ti mit töltötök?

Figyelt kérdés

1 évig dobozos cigit szívtam(pattintós kék multi), 2 hónapja áttértem a cigi TÖLTÉSRE, eddig 40g arany marbi dohány töltöttem(dobozos), de bele futottam a legutolsóba egy "állott" keserű pakkba, kb. 50szál/hét amit szívok, most a héten kék golden dohányt vettem az annyira nem jött be. Mit gondoltok a Tilbury American Blend 40 gr dohányról? Lehet kapni dohányboltokban?

Várom a véleményeteket/mit ajánlanátok.



2015. máj. 1. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
En piros Goldent szoktam tolteni az aranylag jo.Akkor ott van a sotet kek Sopianae,Multifilter,piros Marlboro szerintem ezek is jok.Huvelyek kozul pedig a kek es piros Club (200 Ft),Sopianae (aktiv szenes,az kb 500 Ft korul van).A Tilbury-t nem ismerem.
2015. máj. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tilbury jó dohány, de főleg tekerésre ajánlott, töltve aa tekerő dohányok túl hamar fogynak, meg kicsit nehezebb jól megtölteni a cigit velük.
2015. máj. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kék Austin + piros Club hüvely.
2015. máj. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!