Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Első füves élményem jó lesz?

Első füves élményem jó lesz?

Figyelt kérdés
Nemsokára jön német haverom és hoz rendes füvet. Szívtam már 2x herbált és mind 2 szőr halálközeli állapotba kerültem.Szerintetek a fűtől is ez lesz velem vagy eltudok majd lazulni?

2015. ápr. 18. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A herbál egy sz@r :D A fű általában a jelenlegi hangulatodat erősíti fel. Ha depis vagy még jobban befordulsz de ha jól érzed magad mindenen röhögsz és olyanokon gondolkodsz el amin még soha xD
2015. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A herbál úgy működik hogy ha tze most elősször elszívsz eggy cigit, akkor full kileszel tölle, és akkor vagy parálsz, vagy elvagy engedve. Ez úgy működik hogy szívsz, szívsz, szívsz, és utánna egyre több zöldet kell belerakni a cigibe hogy jól érezd magad.

De ez egy szutyok a herbál! Beleraknak minden szart és azért van olyan lezsibatt érzésed. Inkább Szívj rendes füvet. A Jóságos Orbán Viktor Atyánknak is megjöhetne az esze h legalizálja mert így az emberek ezt a szutykot szívják mert félnek a THC-től!

2015. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bebe2345 válasza:
először is megerősitem a többi válaszadót,a herbál nagyon rossz,kb egy szinten van a bioval..nekem az első füves cigi nagyon adta,betéptem mint állat :D beleszívtam és kb a fellegekben jártam meg mindenen röhögtem,nagyon ki voltam száradva meg éhes voltam..olyasmi mintha be lennél rúgva csak nem szédül,nem vagy rosszul és emlékszel mindenre:) én egy baráti társasággal próbáltam ki,rendesek nagyon,szeretem őket,együtt röhögtünk rajtam hogy mennyire szét vagyok esve XD utána meg azok hogy a többiek is..ne parázz rá és kerüldd az egyedüllétet,mert akkor magadbafordulsz,ha egyedül is vagy akkor nézz meg egy füves filmet pl Fűre tépni szabad/besütizve vagy Kalandra fel és ki ne maradjanak a minimal zenék,na az az igazi!! durva érzés lesz,főleg ha van mélyláda és te pont beülsz mellé:D én is oda ültem és úristen nagyon jó volt!:D hát igen elég gáz a magyar kormány hogy be van tiltva,mert emellett nagyon sok gyógyító hatása is van!! szóval szerintem jó lesz,ne félj! ja és ez most augusztus 17.én volt,azóta minden buliba tépek,innom sem kell elég egy blunt és jó minden,a halálközeli állapottól ne félj,píszes leszel :p
2015. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!