Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Attol lehetek rákos hogyha 1...

Attol lehetek rákos hogyha 1 hónapba kb 2-3 szál cigit szívok el? 15 éves vagyok nyáron kezdtem el. Be is fejeztem. Aztán márciusban elszívtam 4 szálat ettől lehetek rákos?

Figyelt kérdés
ksözi
2015. ápr. 5. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy tüdőrákos van, aki soha nem cigizett.

Tény, hogy a cigizés növeli a rák kockázatát, de nem feltétlenül lesz minden dohányos rákos, illetve lesz olyan is tüdőrákos, aki soha nem cigizett.

De nyugodj meg, ha egyszer tüdőrákos is lennél, nem ettől a pár szál cigitől lennél az.

2015. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem éppen nagy valószínűséggel, de ha éppen úgy rakodnak le és beinditanak valami láncreakciót akkor eléggé csekély mennyiség(értsd:0,00000025% alattianak)
2015. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi akkor nem vagyok/leszek az? bejezem a cigit! (örökre)
2015. ápr. 5. 20:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kicsi rá az esély, akiket ismertem és rákosak lettek, már 25 éve dohányoztak és csak utána jöttek a tünetek. Szerintem biztos nem leszel az, de nagyon jó, hogy befejezted!
2015. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a nyugtatásokat mindenkinek! :)
2015. ápr. 5. 20:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy ev cigizes utan voltam tudovizsgalaton, filmet csinaltak a tudomrol stb.. Es semmi nem latszik rajta, semmi.. Es nem havi 3-4 szal azt biztosithatom.. Hanem napi 5 atlagba.
2015. ápr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ennyitől nem alakult ki.
2015. ápr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem ettől függ, hogy rákos leszel-e vagy nem. Elősegítheti, de ha benne van a génjeidben a hajlam, akkor élhetsz akármilyen egészségesen, simán lehetsz rákos (akármilyen).


Persze nem kívánom egyáltalán, nehogy félre érts! 2-3 száltól semmi bajod nem lesz. Én már 8 éve szívom, eddig még semmi baja a tüdőmnek.


22/F

2015. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg a lóf***szt ezt csak beléd beszélik az antidohányosok nagyapám 65 éves 6 éves korától kezdte még most is él és semmi baja.
2015. ápr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!