Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Első cigi kipróbálásra erős a...

Első cigi kipróbálásra erős a bond soft? (fehér dobozú)

Figyelt kérdés

2015. jan. 25. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem ne próbáld ki.

elsőre mindegyik erős lesz. de jobban jársz ha elsőre elrettent

2015. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsőre lehet a fehér is erős lesz.
2015. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
softból nincsen fehér, ezt azért megjegyezném. piros, kék és világoskék van belőlük, ami tény, hogy a dobozuk egy része fehér. az említett háromból a világoskék a leggyengébb, fehér csak keménydobozosból van és az a maga 0.1es nikotinjával alapból a leggyengébb kategória.
2015. jan. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért kell kipróbálni? Én 35 vagyok, és még nem próbáltam ki. És nem veszítettem semmit ezzel! Ja apámat veszítettem el 47 éves korában, meghalt tüdőrákban! És az egyik gyerekkori barátomat, aki szintén tüdőrákban halt meg, igaz ő fiatalon kezdett cigizni(13 éves volt), de a 32-őt nem sikerült neki betöltenie. Attól mert cigizel, még nem leszel nagy legény! De ahogy érzed!
2015. jan. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy hány éves vagyok? Hidd el elég idős, rádásul egy kipróbálás után senki nem mondta hogy utána többet is fogok. Amúgy meg már mind1.
2015. jan. 29. 17:57
 6/6 brigó77 válasza:
Ha ki is próbálod ne szokj rá. Én először beton szofit szívtam, ami erős cigi, be is szédültem tőle, de mégis rászoktam évekkel később. Könnyebb rászokni ,mint leszokni, tapasztalatból mondom. Most harmadjára próbálok, nem egyszerű...
2015. jan. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!