Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 14-15 éves cigisek! Hogy...

14-15 éves cigisek! Hogy szereztek cigarettát?

Figyelt kérdés

Oké. hogy van ismerősötök, meg kiálltok és megkértek egy idegent, de pl. volt aki csak úgy bement 14 évesen és kiadták neki, vagy van ilyen hely?

Valami más módszer?

Nem kérdeztelek titeket a dohányzás káros hatásairól, így ha nem irkáljátok azt, onnan is tudom :)

Köszi a válaszokat ( a kérdésre )

Megy a zöld kéz mindenkinek!


2014. dec. 28. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
beküldenek egy pár évvel idősebbet cigiért ilyen egyszerűen mennek erre felé a dolgok.
2014. dec. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
a trafikok előtt volt egy bolt ahol mindenkinek kiadták a cigit, az egész iskola oda járt, reggelente óra előtt mindig volt pár ismerős, kort se kérdeztek:D (gondolom a pénz az pénz elven).
2014. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A másik módszer, vannak bizonyos helyek, ahol még most is kiadnak 18 alattiaknak.

És akkor most jön az én legextrémebb módszerem :D


Felmész TOR böngészőn keresztül a [link] -ra és ott tudsz venni vámmentes dohányt Ukrajnából :D. Tudomásom szerint ez ILLEGÁLIS. Mondjuk az oldalon található termékek 90%-a az. Szóval ezt ne csináld! Azért leírtam, mert ez is egy érdekes módszer.


Aztán még biztos lehet máshonnan is rendelni az interneten legálisan, csak így olcsóbb.

2014. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Ne aggódj vannak még trafikok ahol nyugodt szívvel kiadják, mert ez nekik bevétel a többi pedig nem érdekli őket.
2014. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld mindenkinek!

Valaki tud egy olyan trafikot ahol kiadják? Csak mert nagyon kéne. Én már voltam 3-ba is, meg kértem meg egy szimpatikusnak tűnő embert, de aztán semmi.

Nekem nincs szerencsém :D


Szóval valami hely? Amit 2. írt az hol van? Utsó elöttinek is köszi :D

2014. dec. 28. 22:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod ki dohány nélkül, helyedbe inkább elvonóra mennék, nem trafikba.
2014. dec. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Hol laksz?
2014. dec. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Menj be és kérdezd meg hogy "Sprechen Sie Deutsch" ha mákod van nem :D
2014. dec. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Hát halljátok, mintha valami NAV ellenőr, vagy ilyesmi lenne a kérdező..
2014. dec. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Felnőttet megkérnek. vagy nagyobb tesó,vagy a suliban aki elmult 18 attól kap,vesz
2014. dec. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!