Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyibe kerül a legolcsóbb cigi?

Mennyibe kerül a legolcsóbb cigi?

Figyelt kérdés
És a piros marlboro,barna szofi,kék szofi szivarka ?

2014. szept. 28. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
A legolcsobb a nem-cigi, 0 ft :)
2014. szept. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha ha......ha
2014. szept. 28. 12:23
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Szivarka és a P20. Töltve még olcsóbb, de a tuti olcsóság leszokni róla a 3.14csába.
2014. szept. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én akárhogy kalkuláltam, nálam úgy éri meg ha magam töltöm.


Ha töltöm a cigit akkor egy doboz árából kijön picivel több mint 2 doboz.


Én nagy mennyiségben veszem a dohányt 2 fajtát szoktam venni nagy zacskóba plusz 3 doboz hüvelyt az ugye 600 db összesen és egy napot rászánva megtöltök kb 400 szálat, nekem a napi adagom kb 12-14 szál, de valamikor még ennyi sem kell, és ez a mennyiség elég szokott lenni nekem 1 hónapra, és még marad is hüvelyem meg dohányom is, és így beleszámolva 10-12 ezer forintot megspórolok azzal mintha 2 naponta megvennék egy doboz cigit ami már nem is tudom mennyibe kerül, de mégis ha kerekítve 1000 FT-tal számolva bően jól kijövök azzal ha magam veszem a dohányt meg a hüvelyt.

A cigi töltőt egyszer kell csak megvenni és az kibírja 2-3 évig. Én személy szerint nagyon ritkán veszek meg 1 doboz cigit, leginkább akkor ha nincs időm tölteni de ez is fél évben egyszer ha előfordul.


De valóban a legnagyobb spórolás akkor van ha te magad szoksz le a cigiről. Én sajnos nem tudom rávenni magam arra amit bánok is mert nincs akaraterőm, és ha azt vesszük nekem már a napi 2-3 doboz sör elhagyása is nagy szónak számít, és mellette ugye az is hogy lefogytam vagy 40 kilót saját akaratomból és sportolok is rendszeresen. Persze ennek már így is nagyon örül sok mindenki, egyszerre mindent nem lehet sajnos ezt az orvosom is mondta hogy hirtelen ne változtassak, ne szokjak le annyi mindenről. Főleg hogy a sör és a cigi mellett nassoltam is nagyon sokat.

A cigit még nem hagytam el, de már terveim közt van hogy jövőre, még ha ne is januártól de valamikor a jövőévben azt is eldobom. Persze a barátnőm nagyon büszke rám ezért mert rengeteget változtam mert így vagyok igazán önmagam amit én is beláttam hogy nem kell mindennap a kocsmába menni a részeges haverjaimmal, és így jobban is érzem magam.

2014. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, egy próbát megérne, ha leszoknál, ha meg csak ritkán dohányzol, akkor meg vegyél egy doboz jó minőségű cigit, ha már káros legyen jó. Én 1 hónap alatt szívok el egy pattintós dunhill-t ( 1030Ft ).
2014. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már nem dohányzok,csak ritkán megkívánom és akkor bizony jól esne egy szál.Régebben is igazából csak 1-2 szálat szívtam naponta, hétvégén is csak 5-6 szálat,de ez már mind 1 éve volt.
2014. szept. 28. 13:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy a kedvencem a barna szofi :)
2014. szept. 28. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!