Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vannak olyan emberek akik nem...

Vannak olyan emberek akik nem cigiznek rendszersen de szoktak füvezni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert le szeretnék szokni a dohányzásról de füvezgetni meg szeretek. Szóval nem tudom hogy ez most hogy van. Vannak ilyen emberek? Lehet ezt így csinálni?
2010. jan. 19. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet. vaporizer, süti... :)
2010. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, én pl nem cigizek, régebben cigiztem de nem voltam rászokva igazán sosem, szóval nekem okoz problémát a fű, de amúgy sima cigit nem szívok.
2010. jan. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*nekem nem okoz problémát
2010. jan. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet sütiben, de ha szívod, akkor sem feltétlenül kell dohánnyal keverni, szóval a kettő nem zárja ki egymást. Ismerek olyanokat, akik nem cigiznek, de mégis szívták.
2010. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az király. Felpontoztam mindenkit. A sütivel az a probléma hogy sok kell bele. De ha meg leszokok akkor több pénzem lesz ilyenekre. Köszi a válaszokat. :)
2010. jan. 19. 13:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Énis ilyen ember vagyok:)
2010. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem van olyan ismerősöm, aki nem cigizik, csak spanglit szív, abba viszont tesz dohányt, de azon kívül nem szív cigit.
2010. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most már harmadik napja nem gyújtottam rá cigire de holnapután (pénteken) fogok majd szívni. Szerintetek nem állok vissza a cigire ha van dohány a gandzsában?
2010. jan. 20. 20:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a te akaratod erejétől függ... Ha a szíved mélyén nem is akarsz leszokni, akkor biztosan visszaszoksz rá.


Rengeteg ismerősöm van, aki még életében a sima cigit ki sem próbálta, ám én úgy figyeltem meg, hogy többet szívnak. :D

Én inkább mindkettőt preferálom, de a füves cigi után jó darabig nem is kívánom a sima cigit. Csak az esetek 99%-ában kaja-flashem lesz, emiatt már jó pár fura sztoriba keveredtem. XD

2010. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szívd tisztán, az a tuti és nemkell annyi mint a sütibe... béke, jó füvezést
2010. jan. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!