Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E- cigi TÖLTÉSE. VILLOGÓ TÖLTÖ!?

Vidékibringás kérdése:

E- cigi TÖLTÉSE. VILLOGÓ TÖLTÖ!?

Figyelt kérdés

eGo Spinner 1300 mAh elektromos cigaretta akkumulátor piros- tipusu akkum van. Közel egy hétig birta , még nem kellett töltenem. (Emellett használok egy másikat is, azért birta eddig ).

Ma kellett először töltenem és számomra furcsán zajlik a dolog.

Rádugtam az usb töltőre, lemerült állapotba...a töltő visszajelző ledje pirosra válltott, de zöld bevillanásokkal pár másodpercenként. Az akku nyomogombja először villogott majd világitva maradt jódarabig. Már nem világit a nyomogob, de a töltő ugyanugy villog. 3 ora töltési időt irtak a termékkisérőre, de már 4 orája megy ez a folyamat igy villogva.

Mitől lehet ez ? Ez hiba ?


Köszönöm a válaszokat !



2014. szept. 2. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:

ez nem hiba, így tölt.

a töltési idő amugy relatív, van, hogy lemerült állapotról egy óra alatt feltöltött , de volt, hogy 5óráig tartott.

amugy a töltés akkor teljes, amikor a zöld "villogás" már majdnem folyamatos.


ÉS nagyon fontos, hogy töltés előtt bizonyosodj meg róla, hogy ki legyen takarítva az ego akksi csatlakozója, ugye előfordul, hogy liquid befolyik, beszárad, ezt kontaktspray-vel és egy fülpiszkálóval is elvégezheted!


remélem segíthettem!

2014. szept. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ !

Fel is töltött 4 és fél ora alatt. Ekkor már folyamatos zöld volt.

Olyat hallottam már h szakaszosan tölti egy ideig az elején vagy a végén, de ezt hogy végig igy még nem. Ezért is merült fel a kérdés.

Tisztitásra odafigyelek rendszeresen.

2014. szept. 3. 09:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem normális, ha a töltő ledje végig villog, azt csak a legvégén szokta csinálni, vagy akkor, ha egy majdnem feltöltött akkut teszel fel rá.

Ilyenkor tekerd le és tekerd vissza újra, mert valami érintkezési gond lehet.

A tisztítás sosem árt.

2014. szept. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem van vagy 3 féle eGo akksim (van közte fasttech-es is), és nekem is végig villogva tölt a töltő, de csak ha USB-ről töltöm, hálózatról úgy tölt, ahogy a használati útmutató írja.
2014. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 noste válasza:
Nekem is tud valaki segíteni? Akkor mi a probléma ha az e cigi gombja megnyomáskor 3x felvillan? Szét szerelt állapotban nem csinálja tehát lemerülve nincs. Előre is köszönöm a választ.
2015. dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hali! A mienk a töltő bedugó helyén kb1percig pirosan világít és elalszik. Ma lett véve magyarul nem töltődik csak bedugáson ként 1percig, valaki tudja mi baja lehet? köszi
2016. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!