Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hány g nikotintól lehet rákot...

Hány g nikotintól lehet rákot kapni meg milyet?

Figyelt kérdés
13 vagyok, elszívtam 2 doboz piros LM-et meg 2 doboz LM Loft Blue-t. Egy orvos tanácsát kérem, nem a lebeszèlèst, mert az egyik spanommal baj lett emiatt, és most jöttem rá milyen gyökèr vagyok.

2014. aug. 2. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyitől már simán kaphatsz tejfog rákot.
2014. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A füst is nagyon veszélyes a tüdőből átkerül a vérkeringésbe és eljut bárhová . Évek kellenek a daganat kialakulásához . Azon gondolkodj el , miért teszi ezt magával az ember ? Viszont van bátorságod kérdezni , van önkritikád és jóvá akarod tenni a hibát .
2014. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nikotintól kapsz rákot, hanem a cigi égéstermékeitől (kátrány, füst). Ennyitől nem fogsz rákot kapni. Ne bagózz. Kellemes nyarat.
2014. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Melyikőtök hozzáértő és nem szélhámos?
2014. aug. 2. 21:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne, ha 13 éves kis szarosként visszavennél az arcodból. Leírtuk, hogy nem a nikotin okozza a rákot, hanem az égéstermék. Igen, egy gyökér vagy, ha ezen lamentálsz ahelyett, hogy letennéd a bagót.
2014. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a nikotin egy erős méreg, de rákot nem okoz, a cigiben a kátránnyal van a probléma...
2014. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most nem birok mit mondani negyedik valasziro, csak azr, hogy egy honaoja raktam le, es keveset szivtam, es csak tudni akaryam, hogy lehet e bajom, de amugy streber vagyok es ha minden igaz a Yale-re fogok tovabbmenni, de igazad van , ez meglehetosen egeszsegtelen csajozasi mod
2014. aug. 2. 22:58
 8/10 anonim ***** válasza:
ilyen helyesírással, max valami kisegítő iskolába vesznek fel :D
2014. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tbi4 válasza:
13 évesen ,hogyan készülhetsz a Yale-re? Az egyik ismerősöm most érettségizett, kitűnő tanuló volt. Alig ment át, egyetemre is jelentkezett és nem vették fel.
2014. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

yale-re hehe! először legyél zseni! min 140-150 iq kell h elsőre felvegyenek meg persze 100% teljesítmény és siker ha lóvé nélkül nem fizetősen akarsz oda ösztöndíjjal kikerülni innen magyarországról! még nekem se jött össze 150-es IQ-val pedig az érettségi lepkefing volt! na pacsi xD

cigi... hát! a cigi min 40 rákot keltő anyagot tartalmaz! mármint a füstje! ilyen pl a benzol is ami egy gyűrűs, aromás, delokalizált elektronnal rendelkező szénhidrogén (C6H6)

apropó! a stéberség annyit tesz mint jól magolni! de a tudást használhatóvá alakítva visszaadni a mindennapok eseményeiben már művészet

2014. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!