Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a kedvenc Marlborotok?...

Melyik a kedvenc Marlborotok? Illetve szerintetek nekem melyiket kéne először kipróbálnom?

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A Marlboro összes változata erős, válassz inkább valami gyengébbet ha nagyon muszáj cigizned.
2014. máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dragonkalo ***** válasza:

Ne Marlboro-t szívj...

Inkább Lucky Strike-ot,Bond-ot,Benson and Hedges-t.

az összes divatcigis,szveg hülyegyerek Marlbi-t szív,és még sz@r is.

2014. máj. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Arany egész elfogadható volt, piros valahogy nem ízlett (pedig pirosokat szoktam szívni). Ami kifejezetten tetszik, az a pattintós arany, mert ebben kifejezetten erős a mentol.


Először kipróbálni arany (habár én piros Luckyval kezdtem, és csak ajánlani tudom, azóta kedvenc cigarettám).

2014. máj. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pirosat addig szerettem amíg nem vitték le a károsanyag tartalmát.. azóta nemveszek..
2014. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
piros az tényleg nem jó. nekem nem jön be. ha lehet így fogalmazni, nagyon eltúlzott az íze, szönryű. viszont az arany marbli egész jó, bár állandóra én se szívnám azt. vegyél inkább kék pall mallt, vagy camelt.
2014. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!