Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigarettánál egy...

Elektromos cigarettánál egy 380-as aksi közepes használattal meddig bírja?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 11. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:

380mAh-ás akkumulátor? Olyan 2,4 Ohmos kazánnal bír 380 slukkot, durván 10-15 szálnyit. Attól függ, hogy használod. Minél kisebb ellenállású kazánnal használod annál kevesebbet bír. Szerintem max. 10 et lehet vele normálisan elgőzölni, mert a feszültségesés miatt gyengyül ill. nem jó csutkára meríteni őket.

Akár mennyire is dohányzol vegyél nagyobbat, mert ezek a cellák durván 300 feltöltést bírnak és a sok töltéstől hamarabb tönkre megy. 650mAh-ásnál kisebbet én nem vennék a helyedben.

2014. ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!


[link]


Ezt szeretném megvenni, azért kérdeztem.

Tudom, hogy nem a legpraktikusabb, de úgy tetszik... :(

2014. ápr. 11. 14:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi pénzért ez lehúzás.
2014. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, kétszer annyiba kerül mint egy sima cigi, mondjuk 1100-es aksival :(

Csak nekem pont azért tetszik mert vékonyabb, nőiesebb.

Nem tudom mi legyen, hétfőn szeretnék rendelni, és félek hogy megjárom ezzel a kicsivel :(

De ha meg hozatok egy normál vastagságút, lehet hogy mérges leszek, amiért nem azt kértem ami tetszik is.

Jajj Istenem, nők...

2014. ápr. 12. 09:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Még annál is drágább.


Az lenne a legjobb, ha eltudnál menni pl. a vape42-be. Fognak tudni segíteni illetve megfogdoshatod, megnézegetheted őket.

2014. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, az nincs is messze, csak ez a Mini VGO-K típus nincs nekik, legalábbis az oldalukon nem találtam.
2014. ápr. 12. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!