Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 15vagyok, ha elszívok egy...

15vagyok, ha elszívok egy szál cigit, kialakulhat rögtön ugy a rák, hogy 20évesen meghaljak? Nagyszülőm tüdőrákos volt, ez rásegíthet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

egy száltól még nem leszel rákos

de minek akarsz cigizni, ha ennyire félsz a ráktól??? őszintén...

2009. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Egy száltól nem valószínű, de ha genetikailag hajlamos is vagy rá, minek akarsz rágyújtani?!
2009. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
barátaim ajánlották fel.Én nem éltem a lehetőséggel,és innen merült fel a kérdés...ráktól rettegek ezért is nem gyujtottam rá soha eddig pedig lett volna már rá alkalmam
2009. dec. 4. 22:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy szál cigitől nem leszel rákos. Ha délután sétálsz Pesten a körúton lehet, hogy több mocskot szívsz be a szennyezett levegővel.

A nagyobb probléma az, hogy az első cigi után jön a második a harmadik, és kialakul a függőség. A nikotin átprogramozza az agyad. Leszokni rohadt nehéz. Én húsz évig szívtam, tudom milyen könnyű rászokni, és milyen volt a leszokás.

2009. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne gyújts rá!! Tudd azt mondani mosolyogva,és magabiztosan,hogy köszönöm nem,de egy rágót szívesen elfogadok.
2009. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

lol.vicces gyerek vagy...

én (sajnos) 13 éves korom óta dohányzok, most 18 vagyok és nem vagyok rákos, ettől függetlenül nem ajánlom, mivel nehéz leszokni.

2009. dec. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért,hogy ne lógj ki a sorból,nem érdemes pöfékelni!!Másfelöl meg ahogy irod,rákot is simán kaphatsz tőle,de nem csak tüdő hanem száj vagy gége is..,szóval ne kisértsd az ördögöt!Inkább azon a pénzen amit cigire költenél vegyél gyümölcsöt!;)
2009. dec. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 naphtha ***** válasza:
A genetika sajnos odabaszós dolog. Nálunk a női ágból szedi áldozatait a rák. Élj úgy, hogy ne kelljen a ráktól félned. Egyébként az egészséges élet csak mítosz lett ebben a túlpörgött világban. De amire tudsz figyelj oda.
2009. dec. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egy cigitől nem lesz semmi hosszutávu bajod. mivel igy allsz a helyzethez, szerintem ugyis ki fogod probálni, meghát legtöbb ember kiprobálja. de mivel igy állsz az egészhez nem fogsz rászokni, mivel először nagyon rossz lesz.
2009. dec. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igazából itt elég sok tévhit van. párom mamája tüdőrákos volt, és dohányzott előtte már kb 30 évet, és közölte vele az orvos hogy a ciiginek semmi köze nem volt hozzá, vannak olyan emberek akiknél tényleg rásegít, mert hajlamos rá, de nem kifejezetten a dohány idézi elő.
2009. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!