Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet hogy impotens leszek a...

Krumpli69 kérdése:

Lehet hogy impotens leszek a cigitől?

Figyelt kérdés
Kb fél éve dohányzom még talán annyi se ilyen heti 1 dobozt elszivtam,múltkor erősebb cigit szívtam este és elég fura érzésem lett rosszol éreztem magam és akkor elkeztem az ex barátnőmre gondolni ameddig mindig felizgatott,de akkor hirtelen nem és amikor elkeztem rángatni a péniszem nem állt fel...1 órára rá jobb lett a helyzet mert felált?ez mitől lehetett?ha tovább cigizek impotens leszek?15éves srác vagyok és az olyan mondtatokkal hogy gratulálok hogy 15 évesen cigizel. kiméljetek...

2013. okt. 28. 15:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Először is engedd meg, hogy gratuláljak, amiért 15 évesen cigizel. :D


Egyébként, igen, jó úton haladsz az impotencia felé, ehhez is hadd gratuláljak külön.

2013. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok,hogy 15 évesen cigizel...
2013. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Gyerekek mondjuk én nem dohányzom, de nem tudom , hogy ti min csodákoztok , mivel nagyon sok 15 éves csaj is dohányzik. :D
2017. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!