Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Le tudnátok írni ide minél...

Le tudnátok írni ide minél többen hogy milyen tapasztalatok volt/van a fűvel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig tartott a hatása? Jó volt? Rossz volt? Nehéz letüdőzni? Nem lettetek függők tőle? Utána az érzéseitek? Milyenek voltatok közvetlenül az után miután elmúlt a hatása?

Előre is köszi! :D



2013. okt. 27. 19:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem atlagban 2-3 oraig tart, ez függ az elszivott mennyisegtöl es a tipustol. Mint mar masok leirtak, Magyarorszagon nem hogy te, de meg a dealerek sem tudjak, eppen mit adnak.

Nekem nagyon pozitiv elmeny, meg a negativ hatasait is beleszamitva (lejjebb ezekröl is irok). Es a legjobban azt elvezem, hogy betepve se tudom elhinni, hogy ilyen erzes tenyleg letezik.

Nekem olyan letüdözni, mintha cigit szivnek, annyi, hogy a vegeböl csak naggggyon aprokat tudsz szivni, mert az mar "eget".

A függösegröl nem irok, szerintem neha 1-1 alkalomtol nem lehet befüggni, mashogy meg nem probltam, de ketlem..

En utana tökeletesen alszom, viszont amikor meg rendesen bennem van, akkor egyaltalan nem megy, tulsagosan be vagy pörögve, közben meg megis mintha almodnal. Ha kezd kimenni a hatasa, akkor nagyon elalmosodok.


Maga az esemeny: Elmondhatatlanul vicces lesz minden, de meg a semmin is folyton röhögsz. En legelsö alkalommal annyira szedültem, hogy ugy estem össze ketszer, hogy közben kapaszkodtam. :D Forog az egesz vilag, es mintha egy alomvilagban lennel, nem tudod, mi valos es mi nem. Minimalisan hallucinaltam, de azok többnyire csak hangok voltak. Persze nem beszeltek a fejemben, csak leptek voltak, vagy zörgesek. No meg az arnyekokba nem letezö dolgokat kepzeltem bele, mint peldaul embereket, akik figyelnek. Ugyanis ez az egyik negativuma (legalabbis nalam), hogy paranoias leszel. Vegig azt hittem, követnek, es nem mult el a retteges, hogy mi lesz, ha valaki eszreveszi rajtad.

Elsö alkalommal nagyon hanyingerem volt töle, es baratom mondta, hogy ne gondolja ra, akkor nem lesz. Hülyesegnek gondoltam, de tenyleg igy van. Ha probalod uralni es elnyomni a hatasat, tenyleg hanyingered lesz, viszont ha hagyod, hogy a hatasa ala kerülj es csak elvezd a lebegest, akkor olyan mintha kilepnel a testedböl, es egyaltalan nincs hanyingered. Nem erzed a hideget, nem eszed eszre, ha esik az esö, nem erzel fajdalmat. Hihetetlen! Persze nem akarlak ravenni, mert meg mindig illegalis es ne csinald! Mar en se csinalom. Csak nagyon ritkan.

2013. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szóval! Ha vki beszív mondjuk délután 3kor és 4re vagy 5re már otthon kell lennie és haza is tud menni akkor úgy 1 órára rá még mindigolyan erős az hogy be van állva? Tuti hogy észrevehető?
2013. nov. 1. 21:03
 13/15 anonim ***** válasza:

Elözö vagyok.

En nem javasolnam, hogy egy orara ra menj haza, ugyanis szerintem hatarozottan eszrevehetö, ha valaki besziv. Plan hogy nekem egy ora nem eleg ahhoz, hogy a szemed is rendes legyen. Ja mert ezt nem mondtam. En konkretan nem tudom olyankor nyitva tartani a szemem. Vagyis en azt hiszem, nyitva van, es ilyen beszelgetes zajlik le a baratommal: - Szerinted most nyitva van a szemed? - Aha. - Hat nincs. De mi eltalaban tenyleg eleg tömenyen szivjuk, es attol NAGYON beall az ember. Nagyon fontosnak tartom, hogy mindig legyen köztetek valaki, aki nem sziv! Nekem eddig mindig szüksegem volt ra, hogy vigyazzon ram valaki, mert különben a nagy lebeges közepette kikeringsz az uttestre sajnos.

Ja, es meg annyi, hogy egy ora elteltevel lehet, hogy nem talalsz haza. Nekem a ter- es idöerzekem megszünt letezni, olyan helyeket nem ismertem fel ahol minden nap elmentem. Es egy haztömb körül köröztünk ujra meg ujra, de nekem minden egyes alkalommal ujnak tünt a hely. Es olyan, mintha kivagnanak rövidebb szakaszokat az emlekeidböl, hirtelen azon kapod magad, hogy az elöbb meg egy teljesen mas helyen vagy. Persze mint mondtam, ezek lehet, hogy csak nalam vannak igy, mindenesetre az biztos, hogy a barataim körül en erzem a leginkabb, szerintem ennyire nem sokmindenkinek durva. :D

2013. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
úgy megnéznélek hogy milyenek vagytok élőbe mikor beszívtok :D ja de köszii h mondod ezeket.. lehet irok privit mert ez hosszú lesz! xD
2013. nov. 2. 21:11
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
2013. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!