Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti hány évesen szoktatok rá a...

Ti hány évesen szoktatok rá a cigire, valamint meddig szívtátok?

Figyelt kérdés
Esetleg ha még szívjátok,mióta? Naponta hány szálat? Jelentkeztek már nálatok valamilyen egészségügyi problémák? Én most vagyok 18,17 évesen szoktam rá,kicsit több mint egy éve.Eddig még csak annyit vettem észre,hogy kicsit többet köhögök,valamint nehezebben futok.Olyan 6-7 szálat szívok átlagosan naponta.
2013. aug. 15. 18:20
 1/7 anonim válasza:
13 éves voltam, 2 éve szívom sajnos, napi 5-6 szálat. Semmi problémám nincs tőle, max. annyi hogy nehezebben futok. 5-6 szálat szívok el naponta, sötétkék Dunhillt szívok. F/15
2013. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú kék multit szívok 3 éve, napi 3-4 szálat... :) 18/L, és semmi bajom. :)
2013. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sativus ***** válasza:
2 éve általában napi 1 dobozt szívtam most tettem le nemrég addig én se éreztem hogy lenne valami bajom tőle de miután letettem sokkal jobb lett a teljesítményem 16/F
2013. aug. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

14 éves voltam, mikor először kipróbáltam, 1 slukkal kezdődött... Aztán volt, hogy kértem 1-1 szálat haveroktól, majd jött egy fél éves szünet, majd tavaly nyáron elkezdtem, már felesben vettem haverokkal a cigit, de akkor is inkább csak bulikban szoktam cigizni, meg volt, hogy 2 hétig semmi, vagy max. 1-2 szál, ez ment kb. tavaszig, aztán az óta elkezdtem napi szinten szívni 1, max. 2 szálat, és nyár óta már néha-néha veszek is, ilyenkor a napi fél doboz is elmegy.

És én is a köhögést vettem észre...

16/F

2013. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

14 évesen próbáltam ki 15 évesen szoktam rá (1,5 éve) nem teszem be a lábamat a nemzetibe még ha ki is adják mert egyszer betettem és szörnyű...na de nem politizálok...

Nem szívok minden nap, de van h napi 3mat bulikba 8-10-15 szálat...Amíg nem volt nemzeti pattintós kék szofi most hogy nemzeti van marlboro... ;)

2013. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 flórácsaka válasza:
A cigi rohadt drága,pénz kidobás és a fogak hamarabb elrohadnak vagy legalábbis elszíneződnek és minél tovább szívod annaál nehezebb lesz a leszokás és a cigi egyre drágább.Már bocs de tök fiatalon egyre kevesebb sportot bírsz majd teljesíteni a tüdőd miatt.......szerntem nem éri meg.Ja mi egy évig gyűjtöttünk cigi pénzt leszokás után és abból nyaraltunk egy tök jót
2013. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
14 éves korom óta cigizem, most 3 éve. Általában napi 7-10 szálat szívok az egyik legerősebb cigiből, de ha pl. egész nap itthon vagyok a szüleimmel(mint most), akkor van, hogy napokig nem szívok, esetleg csak este 1-2 szálat. Viszont a rekordom 3 doboz egy nap, szóval bulikban több is elmegy. Semmi egészségügyi problémám eddig, mindig is legjobb futó voltam a lányok közül az osztályban, most is az vagyok. Sétálni is nagyon sokat sétálok(ált. napi 1-2 órát), elég gyors alaptempóban, és jól bírom, köhögni sem szoktam.
2013. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!