Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb cigi ízre? Ami nem olyan drága, és szép is külsőre. És fekete külsejű cigiket tudtok mondani, azok is szépek.

Figyelt kérdés

Pl. Davidoff-ot nevezik úri ciginek is, Dunhill ne mtudom milyen, Winston is szép külsőre.

[link]



2013. júl. 11. 20:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%
Én zöld multit szívok az a legjobb ha veszek egy dobozzal mikor felbontom jó mélyen bele szaglászok a dobozba akkor annyira jó illata van és elő törnek az emlékek mikor lopkodtam a dianás cukrot a nagymamától teljesen arra az illatra emlékeztet, hm nagyon szeretem az illatát és az ízét is azt hiszem el szívok egy cigit:)szép doboza van? hát a fekete marbinak szép doboza van bár szerintem nincs jó íze:)A kék marlboronak annál inkább és a doboza is jól néz ki bár nem szoktam azt nézni(azért golden gate vagy viceroy,bond féléket biztos nem vennék)néha szoktam azt venni(kék marbi)ha épp nincs a TRAFIKBAN multi :DD
2013. júl. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Igaz, nem olyan drága kell neked, de nekem személy szerint a Djarum Black jött be, illetve a többi Djarum termék(Cherry, Menthol, Vanília). A kinézete gyönyörű szerintem, főleg a Blacknek. Nekem születésnapi ajándék volt, közösen haveroktól. 3dbz Black 2dbz Vanília 1dbz Cherry 1dbz Menthol. 1 doboz olyan 1500-1750-2000 között mozog. Nem vagyok annyira nagy cigis, 2-3 naponta 1 szál, még márciusba volt a szülinapom, azóta sem fogyott el, mert sajnálom. :( :D

21/F

2013. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!