Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigisek segítség:D hogy lehet...

Cigisek segítség:D hogy lehet ilyet csinálni? Csak tekert cigivel, vagy rendes boltival is lehet? Videó a leírásban.

2013. júl. 5. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt elektromos cigivel csinálják.

Annak a füstje nem olyan forró így könnyen lehet nagy mennyiségben a szádba összegyűjteni plusz ez egyáltalán nem káros így nyugodtan lehet így vele szórakozni.

Annyi a lényege hogy beszívod amennyire csak lehet majd résnyire kinyitod a szádat és ha kimegy a füst akkor gyors visszaszívod mintha levegőt vennél.

2013. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt bármilyen cigivel meg lehet csinálni, gyakorlás kérdése. :)
2013. júl. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sima cigivel is meg lehet csinálni. Nekem is sikerült. Csak ne tüdőzd le hogy sűrű maradjon a füst. Lassan enged ki a füstöt és ha látod hogy jön ki gyorsan szívd vissza. Ha úgy könnyebb eleinte gyakorolhatod tükörben is. Karikákat fújni kicsit nehezebb, tovább tart ráérezni. Miután beszívod (akár le is tüdőzheted) a száddal formálj O-t és apránként fújd ki a füstöt. Nagyobb karikához óvatosan nyisd egyre nagyobbra a szádat de ügyelj hogy végig O betűt formáljon. Nekem hetekig tartott mire ráéreztem és sikerült de neked talán hamarabb összejön:D
2013. júl. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Hát tükörnél sajnos nem tudom gyakorolni :/
2013. júl. 6. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!