Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van olyan, hogy valaki úgy...

Van olyan, hogy valaki úgy dohányozzon hosszú távon, hogy nem szokik rá, csak mikor megkíván egy szálat elszívja, és annyi?

Figyelt kérdés

Hogy nem szokik rá, és nem csinálja azt, hogy "jajj de jó volt! Elszívok még egyet, még van 10 percem!"

Hanem valaki csak úgy dohányzik, hogy van nála egy doboz cigi, és mikor megkíván egy szálat elszívja. és utána 1-2 hétig nem szív, vagy ameddig megint nem jön meg hozzá a kedve, hangulata?

Szóval nem szokik rá, nem fog kirohanni rágyújtani ha ideges lesz valamiért, vagy haverok is hívják rágyújtani, megkínálják, és nem fogadja el.


És így dohányzik, hónapokig, akár évekig.

Ilyen csak a mesében van? Ezt senki nem tudja megállni?



2013. máj. 25. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak kocadohányosok, de azok általában lejmolnak és nem tartják maguknál a cigit.
2013. máj. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, egyre többet kíván az ember. Pláne, ha a zsebedben lapul egy dobozzal...
2013. máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, én is így voltam. Heti kettő-három, amikor ideges voltam, majd napi egy-kettő, akkor már idegesnek sem kellett lennem, majd stb, stb, és már napi fél doboznál tartok. De hátha neked összejön.
2013. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Van, én már ck. másfél éve így nyomom: Csak buliban, barátokkal, vagy egy jó beszélgetés mellé, vagy egyszerűen csak ha megkívánod. Ehhez viszont az kell hogy egyhuzamban 3-4 szálnál többet ne szívj, tarts szüneteket! Remélem sikerrel jársz!
2013. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kraven válasza:
Sőt, olyan is van, hogy valaki a heroinra is képtelen rászokni, bármennyire próbálkozik...
2013. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen, van. Én is ilyen vagyok. Már 2 éve cigizek jóformán így. Már 1 hónapja nem cigiztem, csak néha kívánom, és ennyi. Amikor meg kívánom, elszívok 3-4et 2 órás szünetekkel, és elég volt megint egy időre. :D Mondjuk én csak Narancs Pall-Mallt szívok. Ill. szívtam piros Marbit, nem volt erős nekem.
2014. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!