Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az normális, hogy a cigitől...

Az normális, hogy a cigitől merevedésem van?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, nem régóta cigizem és nem is sokat, csak ritkán 1-1 szálat. Akkor viszont mindig merevedésem lesz. Szerintetek miért? Lehet, hogy tudat alatt "rosszalkodásnak" tartom még mindig (annak ellenére, hogy már nagykorú vagyok), és ez a "tilosban járás" izgat fel?

2013. máj. 11. 00:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsore azt mondtam volna, h hulye vagy. Sose hallottam meg ilyet. De elgondolkodtam kicsit. A nikotin rohadt dolog. Kis mennyisegu boldogsaghormont is felszabadit. Emellett azonos addiktivitassal rendelkezik, mint a heroin (es legalis, a fu meg nem, erre varrjal gombot, holott a fu addiktivitasa tizedakkora sincs). Naszoval. Elkepzelhetonek tartom a boldogsaghormonok miatt, ami a fuggoseget okozo tenyezovel egyutt vezet a sovargo vagyakozashoz. A nagyritkan elszivott cigi pedig elemi erovel szabaditja fel az erzest, s ez nalad lehet, h igy nyilvanul meg, mert ugye a szex is ugyanezt szabaditja fel. Persze ez nem szakvelemeny, csak probaltam jozan paraszt esszel atgondolni. A cigi rossz, ertem?! Inkabb fuvezz!
2013. máj. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az azért lehet mert a cigit az elméd valamilyen szexuális dologgal asszociálhatja. Igaz a cigi nem hagyja hidegen a vérkeringést, de nem úgy változtatja hogy a péniszedbe áramoljon. Ha sokat fogsz dohányozni majd egyből tudni fogod mikor késő a kishavernek :DD
2013. máj. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kinga1995 ***** válasza:
36%
Nekem nem szokott lenni :-D xDDD
2013. máj. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Ez azert van, mert ebben az esetben TE vagy a cigi, kedves Kinga! B-)
2013. máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kinga1995 ***** válasza:

Köszi Scavenger, ez jól esett :-) Mellesleg jót röhögtem rajta :-D


Am te hülyegyerek, tudod jól, h ki vagy, csak annyi bátorság van benned, h még a privimre se írsz vissza, verd ki nyugodtan a f@szod, h a "buta liba" Kinga már csak 41%-on van, remélem ennyi az össz örömöd az életben, h minden válaszom lepontozod..

2013. máj. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kinga:

:)

A pontok nem a valaszaid helyesseget adjak vissza, hanem a tetszesi indexet. Azt, h valaszaid mannyire felelnek meg a kerdezo es a topic fanjainak. Ha nem azt irod, amit olvasni szeretnenek, lepontoznak. Probald ki: ird a vallaskritika rovatba, hogy velemenyed szerint nincs isten, es meglatod, hogyan kezd el zuhanni a szazalekod.

2013. máj. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kinga1995 ***** válasza:

Tudom jól, rámszállt egy srác, lepontoz, meg priviben ler*bancoz, stb...

Amúgy igen, semmi köze nincs a százaléknak a válaszaim hasznosságához :-D

2013. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem simán igaz lehet amit írtál.
2013. máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kinga! Te meg nekem nem vagy képes az Istenért sem válaszolni már hónapok óta, de ha emiatt - asszem jogosan elvesztve a türelmemet - beszólnék, arra már egyből sértődötten reagálnál nagyon negatívan, ugye???
2013. máj. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!