Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hallo! Vki tud vmi infót...

Hallo! Vki tud vmi infót arról, hogy mikor érkezik Djarum kis Hazánkba, vagy egyáltalán nem lehet már kapni? (lenn bővebben) Olyasmit is csiripeltek a madarak korábban, hogy lehet h betiltják a kreteket.

Figyelt kérdés
Az utóbbi napokban Vácon, és Pesten is voltam több boltban Djarumot keresve, de mindenünnen elküldtek azzal hogy nincs. Azt hallottam h hiány van belőle az országban, meg hogy nem keresett, nincs rá kereslet. Valahol azt olvastam hónap végéig biztos nem lesz. Magyarország dohányimportjának menetét, rendszerét ugyan nem ismerem, de erősen érdekelne hogy miképp szoktak ezek a rendeléssel kapcsolatos dolgok menni, és van e arra esély hogy kövi hónapban felbukkanjon a keresett cikk.
2013. márc. 23. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Árpád-híd metro aluljáróban kapható még :)
2013. márc. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Westend-nél azt mondták, hogy karácsony óta nincs Black és országos hiány van belőle. Volt azonban Spice Island kretek szivarka. Ízre hasonló csak erősebb, meg persze drágább, 990-ért 6 szál.
2013. márc. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xethorax válasza:
Én is nemkevésszer jártam végig pestet djarum után kutatva, de karácsony óra sehol sm találtam. Nekem azt mondták h március elején hoznak, de mint láthatjuk nem így történt... a legújabb info egyébként az, hogy most átcímkézik őket, szóval gondolom drágulnak, és csak utána hozzák be az országba, de hogy ez mikor lesz, senki sem tudja.. am én is spice islands szivarkát vettem, nem éri el a kubaiak szintjét, de nemrossz egyébként:)
2013. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz, hogy 2290Ft és a trafikos tudja, hogy nincs rá akkora kereslet ezért csak keveset rendelnek belőle. Kb 1 csíkot (=10 doboz) ennyi az egész...vagy már nem is rendelnek épp az arcpirító ár miadtt.....
2013. máj. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!