Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Magyarországon mikor fogják...

Magyarországon mikor fogják legalizálni a marihuannát? Volt már róla szó?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem fogják, mivel nincs annyi használója.
2013. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Használnák annál is inkább, mert gyógyszerként sem utolsó: [link]
2013. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Tul konzervativ a nep itt. Ez nem amerika ahol a mostani 40-50 evesek is tudjak a tenyt, hogy nem butit, nem ol, es nem is dont nyomorba. Amerikaban mindenki tudja, hogy kutya bajod nem lesz tole igazabol, itt meg azt hiszik a felnottek, hogy olyankor vhol mashol vagy, meg magadrol sem tudsz. Igy nem lehet.
2013. márc. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

Remélem sohasem legalizálják, sőt én még szigorúbban büntetném. Már elég régóta fogyasztom rendszeresen, és ez az én dolgom. 3 gyereket nevelek, természetesen nem kötöm az orrukra, hogy az apukájuk füvezik, a feleségem már régen leszokott, de én nem akarok. Csak azért nem szeretném, hogy legalizálják, mert én már a gyermekeimért élek, az ő jövőjükre gondolok, és egy olyan országban, ahol még azt sem tudják elérni, hogy 18 év alattiakat ne szolgálják ki szeszes itallal, vagy dohányáruval, ott szerintem nem szabad legalizálni...

Mindenki példálózik a nagy felvilágosult Amerikával igen, de ha ott bemegy a 13 éves kisfiad a boltba, kér egy doboz cigit, nem azt fogják tőle kérdezni, hogy milyet, hanem elküldik...

2013. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
4/4-es. Jobb lett volna, ha meg se szólalsz. Nem szégyelled magad?! Neked lehet, másnak nem? Képmutató vagy magaddal, de a három gyerekeddel szemben is.
2013. márc. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nem vagyok képmutató, tőlem az füvezik aki akar, legális, vagy nem, attól függetlenül aki akar, az úgyis fog szívni... én csak arról beszélek, hogy ameddig nem tölti be egy gyermek a felnőtté vásásának társadalmilag elfogadott időpontját, addig ne tehesse meg...

Szerintem aki egy kicsit is értelmesen gondolkodik az nem szeretné, hogy a kamasz kisgyerekek betépve menjenek be a suliba...

2013. márc. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
En irtam amerikaval kapcsolatban, es egyet is ertek azzal aki azt mondja, hogy gyerekeknek nem szabadna.
2013. márc. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem fogják,mert milliárdos üzletek buknának a legalizálásán. Pl valószinűleg sokan nem alkoholizálnának,hanem inkább szívnának,ezzel az állam egy csomó adótól bukna el,mivel a füvet otthon is előállithatod.Abban biztos vagyok,hogy nem azért tiltott,mert tönkretenné bárki életét.Mert olyanról még nem hallottam,hogy a betépett apuka,félig agyonverte a családját,nem ugy az alkoholnál.A fűtől inkább békés lesz az ember. Ennek a dolognak a hátterében érdekes dolgok lapulnak.Lényeg a nép butitása,azt szeretem a legjobban mikor egy füvest egy kategóriába helyeznek a tudatlanok egy heroinossal. Igen,szivtam régen én is,de semmi problémát nem okozott az abbahagyása,nem ugy mint a cigarettáé,aminek már 20éve rabja vagyok.
2013. márc. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Amikor az ember alkoholt iszik, szúr egy késsel és öl.

De amikor füvet szív, szúr egyet a késsel és azt mondja:

Hagyjad, az élet majd megmutatja neki"

Bob Marley

2013. márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Minél több ember szívna füvet,

annál inkább elesne Babilon"

2013. márc. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!