Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol tudnék szerezni rendes...

Hol tudnék szerezni rendes szivart?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem linkelni egy oldalt ahonnan viszonylag olcsón tudnék rendelni szivart? Nem szivarkát.
2013. febr. 28. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
az olcsó az olyan is, ha tényleg élvezetből akarsz venni normálisat, akkor a zsebed mélyére kell nyúlnod.
2013. febr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
viszonylag olcsó, nem ilyen 50-60 ezres tételekre gondoltam, de nem is ilyen 50 forintosra
2013. febr. 28. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:

rendelni nem érdemes, ha nem tudod, még mi milyen, érdemes elmenni egy normális dohányboltba, ott tudnak teljes körű felvilágosítást adni 6-11 ezerért már lehet kapni értelmeseket, én fehérváron egy dohányboltban vettem 10en valamennyiért columbiait nemrégen.

amúgy rendelni már csak azért sem érdemes, mert a futárszolgálatok általában 1-2 nap alatt kézbesítenek, egy jó szivar ennyi idő alatt tönkre is mehet, +egy webshopban nem lehet tudni milyen körülmények között raktározzák azt a szivart, ugyanis elég spéci hő és páratartalom szabályozásra van szükség a raktározásához...

2013. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!