Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek ha sima A4-es...

Szerintetek ha sima A4-es papírt betekerek, a végébe teszek csigát és zsepit és elszívom az mennyire káros? Károsabb mint az igazi cigi?

Figyelt kérdés
Valami ötlet...
2013. febr. 18. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Ugye rosszul értem? CSIGÁT?!? WTF?!?
2013. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
A csiga nem jó, én már próbáltam, lassú a füstje és ragad is.Ajánlanám a kutyagumit, az jól és, illatosításra pedig poloskát.
2013. febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

A cigipapírok két fontos feladatot látnak el: egyrészt egyben tartják a füstölnivalót, másrészt pedig késleltetik, lassítják az égési folyamatot. A gond az, hogy a papír füstje rengeteg kátrányt tartalmaz. Éppen ezért már vásárláskor figyelj arra, hogy minél vékonyabb és keskenyebb papírt válassz.


Szerintem károsabb..

2013. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lángra lobban egyből az egész papír és megég az arcod.
2013. febr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Valamit tisztázzunk: ő nem dohányt akar papírba tekerni hanem magát a papírt elszívni !

(legalábbis ezt írta)

Ennél nagyobb értelmetlenséget még sosem hallottam, dohányzás se annyira értelmes dolog, de az legalább megnyugtat vagy serkenti az emésztést, a papírtól max füstmérgezésed lesz.

2013. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a csigától mi szépet fogsz látni?
2013. febr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ideje a csigákat is felvilágosítani a passzív dohányzás veszélyeiről.
2013. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A csiga alatt mit értesz? Mi anno az hívtuk csigának ami a filtet nélkül sodort füvescigiből maradt. Ez a cigát nem dobtuk el hanem újrahasznosítottuk. Te erre gondoltál vagy másra. Amúgy a papír füstje nagyon is káros, talán a cigaretta legrákkeltőbb része a papír, és az a4-es lap sokkal vastagabb. Mindazonáltal egyszer kipróbálod ezt az ökörséget, egyszeri alkalomtól nem lesz bajod tőle.
2013. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
egyszer haverral vettünk füvet még 4-5 évvel ezelőtt de nem volt papírunk, de ezt már csk itthon vettük észre... téptünk ki egy lapot anyám bibliájából és abból tekertünk jointot... rohadtul kapart az is, pedig a bibliának vékony a papírja... akkor szerintem az a4 estől meg is fulladnál...
2013. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bibliából tekert blunt? Kemény vagy, b*szki, remélem, a Jóisten s*ggberak egyszer.

A csigát meg szerintem úgy érti, mint a papírcsigát, amit a blunt végébe szokás tenni. Szokták így hívni a cigi végét is (ahogy a 8-as válaszoló írta), de okosabb dolog a papírcsiga, mert így végig tudod szívni, plusz a szád se megy tele cuccal. És még a tartása is jobb lesz.

Kérdésedre válaszolva: szerintem azon nyomban elhunysz füstmérgezésben.

2013. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!