Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki TBC-s az néha néha cigizhe...

Aki TBC-s az néha néha cigizhet vagy akár egy kis gyorsítót lehet?

Figyelt kérdés
Úgy értem a cigaretta és a buli alkalmával teljesen kis mértékben ártalmas a tbc-re? Elég szar az élet és tök igazságtalan hogy nem lehet még egy hétvégén sem a barátaimmal kicsit jól éreznem magam mert ezekre a rohadt gyógyszerekre még inni sem lehet!!! Ja leszoktam annyira a cigiről, hogy amit elslukkolgatok naponta az kb 2-3 cigire jön ki! És akármilyen kommenteket kapok én erre is büszke vagyok és nem vagyok rossz drogos csak egy hónapba egyszer jó lenne ha jól érezhetném magam!! A negatív kommentekkel kíméljetek Kösz

2012. dec. 29. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A TBC nem gyerekjáték, még az a kevés slukk is ártalmas. Nyilván senki nem fog felpofozni, ha elszívsz egy cigit, nincs szabály arra,hogy lehet-e. A gyógyszerekre sem véletlenül nem lehet inni. ha úgy gondolod,hogy neked ez jelenti a kikapcsolódást, akkor hajrá, de legyél tisztában azzal,hogy sokat ártasz magadnak vele és bármilyen sablonosan is hangzik, nem csak piával és droggal érezheted jól magad.
2012. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

azért aranyos, hogy kikötöd, hogy milyen válasz legyen. ha pozitív kell, akkor írok olyat

cigizz nyugodtan, aki mást mond, az hülye. napi 2-3cigi kell is egy egészséges szervezetnek, én is büszke vagyok rád.

2012. dec. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát erről hogy nem vagy annyira százas hogy ne tudj értelmezni valamit az nem az én hibám! Én nem azt kértem hogy hazudjon akárki hanem hogy nem kell leoltani, bár ha ennyi eszed van valószínüleg ezt sem érted...
2012. dec. 31. 11:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Én próbálkozom saját érdekemben de sztem minden embernek vannak rossz szokásai én legalább megpróbálom más nem be sem látja!!
2012. dec. 31. 11:52
 5/5 anonim ***** válasza:
persze értjük. nyilván jobb, mint ha napi 1dobozt szívnál, de nem nagy a határ a napi 2-3szálnál és a napi 1doboznál. van akinél néhány hónap, van akinek kell hozzá egy év, de előbbutóbb ott kötsz ki
2012. dec. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!