Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kiadják nekem a vizipipa dohányt?

Kiadják nekem a vizipipa dohányt?

Figyelt kérdés
a nővéremnek szeretnék venni karácsonyra,mert a bátyámmal megbeszéltük ,hogy ő vesz neki vizipipát én meg dohányt és szenet...kiadják?14 éves vagyok...és pesten hol lehet olcsón venni?ismertek olyan helyet?
2012. dec. 15. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
engem 19 évesen is max 16-nak néznek mindenhol de mikor még 18 sem voltam akkor is minden gond nélkül oda adták :D
2012. dec. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,bár eladó függő.
2012. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
eladó függő, elvileg nem lehetne...
2012. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem adhatják ki, mert dohányáru, és gondolom te is ismered a szabályokat. A nonstop-okban, ahol a cigit kiadják, rá lehet kérdezni a vp dohányra, de hivatalosan nem adják ki. Kérd meg a bátyjádat (ha elmult 18) vagy a szüleidet, hogy kisérjenek el a dohányboltba, te kiválaszthatod, kifizetheted, és ott van veled a felnőtt.
2013. jan. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!