Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Meg vagyok fázva és ezért...

Meg vagyok fázva és ezért eléggé köhögök, de a barátaimmal hétvégén mennénk vizipiázni. Szerintetek ártana ha betegen pipáznék?

Figyelt kérdés

2012. dec. 11. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Egészségesen is árt, akkor miért ne ártana betegen? A hideg miatti betegségedet most érzed. A dohányzástól óvást gondolom bunkóságnak tartod. Csak tudod túl sok barátom és ismerősöm múlatja napjait fa dobozokban, kőkorsóban.
2012. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az indiánok arra használták a dohányt, a cigit, hogy mikor betegek voltak, elszivtak egy szálat, a füst "kipucolta" a bacilusokat a torkukról, bár azért nem használták sokszor, mert többet ártott, mint használt. De a vp mivel megszűrt füst, szerintem kifejezetten javitana az állapotodon. De ha van lehetőség, akkor külön csövet használj, mert ha már a barátaiddal vagy,ne fertőzd meg őket
2013. jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!