Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vízipipába fű+vízipipadohány?

Vízipipába fű+vízipipadohány?

Figyelt kérdés
Vízipipába szeretnék tenni zöldet, de nem tisztán, vízipipa dohánnyal keverve. Nem tudom, hogy mi lenne a legjobb arány illetve mennyire veszítene a hatásán. Van ötletetek?

2012. dec. 6. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ez nagyon nem jó ötlet .. Ha tisztán tennéd akkor öngyújtóval kéne gyújtogatni ugye bár.Ha dohányt teszel akkor azt szénnel használod.Tudom összekevered az is nedves lesz de szerintem úgy semmi hatása nem lesz .. Mert így nem elég a fű(ami kell nekünk) hanem csak átjár rajta a levegő.


Tehát olyan mintha nem is lenne benne kb.


Tisztán csináld így is vezíteni fog valamennyit hatásából mivel megszűri a víz ...

2012. dec. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 an00nym ***** válasza:

én sem javaslom, nagyon csúnyán be lehet így "stondulni", már azon a szinten ami véleményem szerint nem j, csak ülsz nézel kia fejedből, nem kellemes, meg is fájdulhat hasad/fejed

egyébként nem veszít a hatásából a víz miatt, mivel egyik cananbinoid sem vízoldékony, nem oldódnak ki, viszont rengeteg káros anyag lecsapódik a vízben...


inkább bong, szintén nem káros(sőt bizonyos keretek között egészséges) és hatásra is sokkal kellemesebb


egyébként hogy a kérdésre is válaszoljak fejenként 0,2g teljesen megfelelő, bár mint már említettem nem érdemes ilyesmire elkótyavetyélni

2012. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán el lehet pipázni, nem veszít semmit a hatásából, sőt még kevesebb zöld is elég bele.


Én úgy szoktam, hogy belerakom a vp dohányt, a tetejét megszóróm kb ilyen 0.1-el és úgy pont jó lesz.


Fejem meg a hasam még sosem fájdult meg ettől, dehát ízlések és pofonok.

2012. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ugyanúgy bennt kell tartani a füstöt? Amúgy kipróbáltam de eléggé megfájdult a hasam fejem, kicsit émelyegtem tőle. Viszon igaz, hogy kevés is elég volt bele, de a jókedv nem tartott túl sokáig.
2012. dec. 8. 23:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, én nem szoktam lent tartani, lehet azért émelyegtél mert régen pipáztál utoljára, én majdnem mindennap szoktam vizipipázni.
2012. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hàlót rakok a pipàba rà egy kis kendert, éppen ahogy kedvemtartja, tűz, nyagy szippantàs, egy pillanat, kifújom, elrakom a pipàt és gyujtót, majd sétàlok.
2017. júl. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!