Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vizipipa? Vélemény?

Vizipipa? Vélemény?

Figyelt kérdés
Vizipipázni szeretnék, már mint ki akarom próbálni. Nagy káros?? Mert "elvileg" a víz megszűri, de már sok orvos ezt megcáfolta. Nem szeretnék napi 5 órát pipázni csupán 1 héten egyszer 15-20 percet.. Egyébként kezdésnek egy zseb pipipát szeretnék venni egy 25 centiset.

2012. dec. 2. 14:30
 1/7 anonim válasza:
Szerintem ilyen elven minden káros....Károsabb ha végig sétálsz a belvárosba sőt még több szutykot szívsz be.Ha kiakarod próbálni akkor ajánlom mert finom :D Nem kell túlzásokba esni.Ha heti egyszer csinálod lehet belőle akármi, kicsit ritkábban kéne.
2012. dec. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

[link]

ha ez megnézed,mindent megtudsz

2012. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Jobb ha bele se kezdesz...Vagyis,ha kipróbálod,elképzelhető,hogy kívánni fogod a következő alkalmat is.Pedig semmi értelme.Én úgy hagytam abba,hogy kapart,fájt a fejem negyed órányi szívás után,ezt pár hónap után.Mondom,ez így akkor nem kell...
2012. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már nem azért,

én igazán nem sűrűn szívok,

de nem káros a dolog :)

régebben volt, hogy hetente összejártunk haverokkal szívni, senkinek semmi baja, tüdőszűrésen voltunk, mivel semmi cigi ezért nem is volt semmi más bennem, ráadásul ott mondta a dokinő, hogy csomó aggódó pipás megy oda, pedíg fölös!

igaz, nem egészséges, de az sem egészséges, hogy fingasz és beszívod :D

(nem egészséges nlam = nincs jótékony hatása)

tehát em kell aggódni, nem ártalmas, nem halz bele, nem okoz rákot és nem betegedsz meg tőle :)

2012. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=vizipipa+k%E..

az első 50kérdés tuti ugyanerről szól. tényleg ennyire hülye vagy, hogy nem találtál választ a kérdésedre?:/

2012. dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
naa, viselkedj, hiába vagy otthon, nem az otthoni séma szerint kellene írni.
2012. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Damien001 ***** válasza:

Jaj ne már megint itt vagyunk az ostoba kommentelőkkel együtt.

Szóval:

A kkövetkező alkalmat nem fogod kívánni nem leszel kémiai függésben se 2 szívás múlva se 15év folyamatos pipázás után sem.

Rockerlalee-val az a baj hogy 3 embert kérdezett meg ők is a neten olvastak utána ott meg a médi a dohánygyárak befolyása megy.

Az én véleményem:

KÁROS MENEKÜLJ.......ne menj ki az utcára soha!

Nem viccelek, annyi ott a káros anyag, hogy a tüdőd 10 év alatt tönkremegy, még az is lehet hogy holnap tüdőrákot kapsz. Vagy valaki letüsszent influenzás leszel, és a szövődményeibe belehalsz!


Na az hogy a pipától valami bajod lesz az pont ilyenvalószínű.

2013. febr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!